Pingo Uygulaması Nedir? (Bilgi)

Pingo uygulaması nedir sorusuna cevap olarak konum özelliği sayesinde ebeveynlerin çocukların nerede olduğunu takip etmesini sağlayan bir uygulamadır.

Pingo Uygulaması Nedir? (Bilgi)

Bu yazımızda merak edilen Pingo uygulaması nedir konusuna değineceğiz. Bu uygulamayı daha önce duyduysanız ve ne amaçla kullanıldığını bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Pingo, Android ve iOS platformlarında uygulama mağazasında yer alan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde ebeveynler olarak çocuklarınızın gün içerisinde neler yaptığını takip edebilir ve gözlemleyebilirsiniz.

Pingo ebeveynlerin çocuklarını güven altında tutmaları için geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama içerisinde haritadan çocuğunuzun hangi konumda olduğunu görüntüleyebilmenize imkan sunar.

Çocuğunuzu takip edebilmeniz için onun telefonuna Pingo uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Böylece ebeveyn olarak kendi telefonunuzla çocuğunuzun telefonunu eşleştirerek bir bağlantı kurabilir ve çocuğunuzu takip altına alabilirsiniz.

Pingo Uygulaması Ücretsiz mi?

Pingo uygulaması App Store veya Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilip kullanılabilir. Ancak uygulama içerisinde ekstra özelliklere sahip olabilmek için ek ücret ödemeniz gerekebilir.

Pingo Uygulaması Nasıl İndirilir?

Pingo uygulamasını Android veya iOS cihazınıza indirmek için şu adımları izleyin;

  • Google Play’i açın.
  • Arama kısmına “Pingo” yazın.
  • Uygulamayı telefonunuza yükleyin.

iOS kullanıcısı iseniz şu yolu izleyin;

  • App Store’a girin.
  • Mağaza arama bölümüne “Pingo” yazın.
  • Uygulamayı cihazınıza yükleyin.

Pingo uygulaması internetsiz çalışır mı

Bu adımları takip ederek Pingo uygulamasını hem Android hem iOS olmak üzere her iki platformda da ücretsiz bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pingo uygulaması nedir sorusunu yanıtladık peki bu uygulamayı silmek istersek nasıl silebiliriz diye soracak olursanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Pingo Uygulaması Nasıl Silinir?

Pingo uygulamasını silebilmek için şu yolu takip edin;

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne gelin.
  • Uygulamalar sekmesine girin.
  • Pingo uygulamasını bulun.
  • Kaldır seçeneğine dokunun.

Bu adımları izleyerek Pingo uygulamasını telefonunuzdan silebilirsiniz. Ayrıca uygulama mağazası üzerinden uygulama anasayfasında kaldır veya sil butonuna tıklayarak uygulamayı telefonunuzdan silebilirsiniz.

Pingo Uygulaması İnternetsiz Çalışır mı?

En çok sorulan sorulardan biriside Pingo uygulaması internetsiz çalışır mı sorusudur. Bu soruya yanıt vermek gerekirse uygulama GPS ve İnternet özelliğini kullandığı için internetsiz bir şekilde kullanmanız mümkün değildir.

Böylelikle yazımız içerisinde pingo uygulaması nedir detaylı bir şekilde yanıt vermiş olduk. Konu hakkında varsa görüşleriniz yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

iPhone is findable nedir bu konuyu araştırıyor ve merak ediyorsanız iPhone is Findable Nedir? (Bilgi) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın