Paribu Güncelleme Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Paribu uygulamasını kullanıyorsanız ve paribu güncelleme nasıl yapılır bilmiyorsanız bu yazımız sayesinde bu işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Paribu Güncelleme Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

En çok kullanılan kripto para borsalarından biri olan Paribu uygulaması telefonunuzda yüklüyse ve paribu güncelleme nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

  • Google Play mağazasını açın.
  • Arama kısmına “Paribu” yazın.
  • Güncelle butonuna tıklayın.

paribu güncelleme apk

Yukarıdaki adımları takip ederek Paribu uygulamasını kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. Güncelle butonu yerine Aç butonunu görüyorsanız uygulamanız güncel demektir.

Eğer iOS işletim sistemine sahipseniz yani iPhone kullanıcısı iseniz şu adımları izleyin.

  • App Store uygulamasını açın.
  • Mağaza arama kısmına “Paribu” yazın.
  • Ardından Paribu uygulamasını güncelleyin.

iphone paribu güncelleme

Bunun yanı sıra uygulama güncelleme işlemini App Store uygulamasında sağ üst köşeden profilinize dokunarak kolayca yapabilirsiniz.

App Store uygulamasını açın sağ üst köşeden profilinize dokunun açılan pencerede güncellenecek tüm uygulamaları göreceksiniz. Buradan güncelle butonuna dokunarak güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paribu Nedir?

Paribu kripto para alım satımı gerçekleştirebileceğiniz bir kripto para borsasıdır. Ücretsiz bir şekilde üye olmanıza olanak tanıyan bu borsada yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Yazımız içerisinde hem Android hem de iOS kullanıcıları için Paribu güncelleme nasıl yapılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Paribu hata veriyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için Paribu Hata Veriyor Sorunu – Paribu’ya Giremiyorum (2022) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın