OSM yi Çalıştırırken Bir Şeyler Ters Gitti (Çözümü)

OSM yi çalıştırırken bir şeyler ters gitti sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

OSM yi Çalıştırırken Bir Şeyler Ters Gitti (Çözümü)

Telefonunuzda Online Soccer Manager oyunu yüklü ise ve oyunu açmak istediğinizde osm yi çalıştırırken bir şeyler ters gitti hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Bu hata yazısı ile karşılaşmanız bir veya birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Hatayı çözmek için şu adımları izleyebilirsiniz;

  • Oyunun önbelleğini veya verilerini temizleyin.
  • OSM’yi tarayıcı üzerinden açmayı deneyin.
  • Oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin. VPN aktif ise kapatın.

OSM oyununu açarken bir şeyler ters gitti yazısı ile karşılaşıyorsanız oyunun önbelleğini temizlemeyi deneyin. Bunun için şu adımları takip edin;

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • OSM oyununu bulun.
  • Depolama kısmına dokunun.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

osm önbellek temizleme

Yukarıda yer alan adımları takip ederek oyunun önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra oyunu açın ve herhangi bir problem yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin. Sorun devam ediyorsa aynı pencereden verileri temizleme işlemini gerçekleştirin.

OSM oyununun verilerini temizlediğinizde oyun içerisinde açık olan oturumunuz sonlanacaktır. Verileri temizleme işleminden sonra oyunu açıp tekrardan hesabınıza giriş yapmanız gerekir!

Hoop bir şeyler yanlış gitti yazısı ile karşılaşmaya devam ediyorsanız telefonunuzda tarayıcınız üzerinden OSM hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

osm tarayıcıdan girme

Tarayıcınızda OSM hesabınıza giriş yaptığınızde bir şeyler ters gitti yazısı ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin. Eğer sorun ortadan kalktıysa telefonunuzda yüklü olan OSM oyununu üzerinden tekrardan hesabınıza giriş yapmayı deneyin.

OSM yi çalıştırırken bir şeyler ters gitti yazısı çıkmaya devam ediyorsa oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin. Uygulama mağazasına girin. Arama kısmına OSM yazın ardından GÜNCELLE butonuna dokunun.

Son olarak internet bağlantınızı kontrol edin. Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atın. Modeminizi kapatın 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modem üzerinde yer alan ışıklar yandıktan sonra OSM oyununu açın ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

İnternete hücresel veri üzerinden bağlanıyorsanız şebeke sinyalinin yeterli olduğundan emin olun. Sinyalin düşük olduğu durumlarda internet hızınızda etkilenecektir. Böyle bir durumda internet yavaşlayacağı için bu tarz problemler yaşamanız olasıdır.

Telefonunuzda VPN uygulaması yüklü ve aktif ise mutlaka kapatın. VPN uygulaması oyuna giriş yapmanızı engelliyor olabilir. VPN’i geçici bir süre devre dışı bırakın ardından oyuna giriş yapmayı deneyin.

Bu yazımızda sizlere osm yi çalıştırırken bir şeyler ters gitti sorunu nasıl çözülür ondan bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

OSM maç oynanıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için OSM Maç Oynanıyor Hatası (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın