Oppo Garanti Sorgulama (Resimli Anlatım)

Oppo marka telefona sahipseniz ve oppo garanti sorgulama yapmak istiyorsanız yazımız içerisinde yer alan adımları sırasıyla takip edin.

Oppo Garanti Sorgulama (Resimli Anlatım)

Elinizde Oppo marka bir telefon varsa ve garantisini sorgulatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere oppo garanti sorgulama nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz.

İnternet üzerinden veya herhangi bir yerden ikinci el Oppo telefon satın aldıysanız ve garanti durumunu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz.

oppo garanti süresi

Ardından açılan sayfada yer alan kutucuğa telefonunuza ait olan IMEI numarasını veya Seri numarasını girin. Daha sonra yeşil renkli Kontrol butonuna tıklayarak sorgulama işlemini gerçekleştirin.

Yukarıda yer alan yöntem sayesinde oppo garanti süresi öğrenilebilir ayrıca satın almış olduğunuz Oppo telefonunuzun orijinal olup olmadığını kolaylıkla teyit edebilirsiniz.

Eğer telefonunuz KVK garantili ise aşağıda yer alan adımları takip ederek garanti sorgulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Tarayıcınızı açın.
  • Google arama motoruna “kvk garanti sorgulama” yazın.
  • Sıralamada yer alan ilk siteye giriş yapın.

Eğer arama yaparak siteyi bulamadıysanız buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza IMEI numarası girmeniz gereken bir kutucuk gelecektir.

kvk garanti sorgulama

IMEI numaranızı sorgulamak için telefonunuzda *#06# şeklinde tuşlama yaparak IMEI numaranızı görüntüleyebilirsiniz. IMEI numaranızı gerekli alana yazdıktan sonra robot değilim kısmını tamamlayın ardından Sorgula butonuna tıklayarak kvk garanti sorgulama işlemini gerçekleştirin.

Telefonunuz Genpa garantili ise buradan siteye ulaşabilir. Yazımız içerisinde yer alan adımların aynılarını uygulayarak genpa garanti sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere oppo garanti sorgulama nasıl yapılır tüm detaylarıyla anlattık. Bu konu hakkında görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Oppo alt tuş ayarları nasıl yapılır bilmiyorsanız Oppo Alt Tuş Ayarları – Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın