Okey Elit Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Mobil cihazınızda okey elit açılmıyor ise çözümü için yapmanız gerekenleri adım adım yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Okey Elit Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Telefonunuzda Okey Elit oyunu yüklü ise ve oyunu açmak istediğinizde okey elit açılmıyor ise bu sorunu ortadan kaldırmak için doğru yerdesiniz.

Okey Elit oyununun telefonunuzda açılmamasının birden fazla nedeni olabilir. Bu nedenlerden bazıları şu şekildedir;

 • İnternet bağlantınız zayıflamış veya anlık olarak kopmuş olabilir.
 • Okey Elit oyununun önbelleği dolmuş olabilir.
 • Oyun sunucularından kaynaklı sorunlar olabilir.
 • Oyunu uygulama mağazası dışından indirdirseniz dosya bozuk veya desteklemiyor olabilir.

Öncelikle belirtmek gerekirse Okey Elit oyununu oynayabilmeniz için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Bu nedenden dolayı internet bağlantınızda herhangi bir sorun yaşıyorsanız oyunu açmakta zorluk çekebilirsiniz.

İnternete WiFi ağınız üzerinden bağlanıyorsanız modeminizi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Bunun dışında Fast adresini ziyaret ederek bağlantı hızınızı kontrol edebilir herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Eğer internete hücresel veri üzerinden bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olduğundan emin olun. Sinyal gücünün düşük olduğu durumlarda internetinizde yavaşlama veya kopma meydana gelebilir.

Okey Elit oyununun açılmaması durumunu çözmek adına ikinci yöntem olarak oyunun önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Telefonunuzda yer alan oyun ve uygulamaları uzun süre kullandığınızda önbellek dolabilir. Bu nedenden dolayı çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden aşağıdaki adımları takip ederek önbellek temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
 • Uygulamalar sekmesine gelin.
 • Okey Elit oyununu bulun.
 • Depolama kısmına dokunun.
 • Önbelleği temizle diyin.

okey elit önbellek temizleme

Bu adımları takip ederek Okey elit oyununun önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbelleği temizledikten sonra oyunu açmayı deneyin ve okey elit açılmıyor sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Tüm bunlara rağmen Okey Elit oyunu açılmıyor ise oyun sunucularından kaynaklı geçici sorunlar meydana gelmiş olabilir. Bu gibi durumda farklı bir zaman diliminde oyunu açmayı deneyebilir veya mağaza üzerinden herhangi bir güncelleme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Son olarak Okey Elit oyununu uygulama mağazası dışından yani üçüncü parti uygulama olarak indirdiyseniz indirmiş olduğunuz dosya bozuk veya telefonunuz desteklemiyor olabilir. Bu nedenle oyun ve uygulama yüklemek istediğinizde her zaman uygulama mağazası üzerinden gerçekleştirmeniz önerilmektedir.

Böylece okey elit açılmıyor sorununun neden kaynaklandığına ve çözümü için neler yapabileceğinize detaylı bir şekilde değinmiş olduk. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Telefonunuzda Okey Extra oyunu açılmıyor ise çözüm yolları için Okey Extra Neden Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

“Okey Elit Açılmıyor Sorunu (Çözümü)” üzerine bir yorum

 1. Elit okey oyununa apple girmeye çalıştım bağlanıyor diye yazıyor ama bir türlü bağlanmıyor

  Yanıtla
Yorum yapın