Netflix Party Nasıl Yapılır? – Netflix Party Eklentisi Nasıl Kurulur?

Netflix platformu üzerinde arkadaşlarınızla birlikte eşzamanlı olarak film izlemek istiyosanız Netflix Party eklentisini kurmanız gerekir. Peki netflix party nasıl yapılır ve nasıl kurulur öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Netflix Party Nasıl Yapılır? – Netflix Party Eklentisi Nasıl Kurulur?

Netflix party nasıl yapılır diye soracak olursanız öncelikle Google Chrome tarayıcısına ihtiyacınız vardır. Chrome tarayıcı bilgisayarınızda zaten yüklü ise hiç lafı uzatmadan netflix party nasıl kurulur ondan bahsedelim.

  • Google Chrome tarayıcınızı açın.
  • Chrome Web Mağazasına girin. (Chrome Web Mağazası)
  • Mağaza arama bölümüne “Netflix Party” yazın.
  • Daha sonra eklentiyi tarayıcınıza indirin.

Yukarıdaki adımları izleyerek netflix party eklentisi kurulumunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdiyseniz sağ üst köşede yer alan puzzle simgesine tıklayarak indirmiş olduğunuz eklentiyi sabitleyin.

chrome netflix party ekleme

Daha sonra Netflix platformu içerisinde herhangi bir filmi açın. Ardından sağ üst köşede yer alan “Tp” simgesine yani Netflix party eklentisine tıklayın. Açılan küçük pencerede Start the Party butonuna tıklayın.

netflix party nasıl kurulur

Eğer “Only I have control” seçeneğini işaretlerseniz film içerisinde ileri geri sarma veya duraklatma gibi işlemleri sadece siz kontrol edebilirsiniz. İşaretlemezseniz her iki tarafta film içerisinde kontrol sağlayabilir.

Start the party butonuna tıkladıktan sonra karşınıza küçük bir pencere gelecektir. Netflix party nasıl yapılır diyorsanız burada yer alan url adresini beraber izlemek istediğiniz kişiye yollayabilirsiniz.

netflix party url gönderme

Url adresinin altında yer alan Show Chat seçeneğini işaretlerseniz arkadaşlarınızla film izlerken aynı zamanda sohbette edebilirsiniz. Bu seçenek tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Filmi beraber izlemek istediğiniz kişinin tarayıcısında da Netflix party eklentisi kurulu olması gerekir. Url adresini gönderdiğinizde karşı taraf eklenti üzerinden Start the Party seçeneğine tıklaması gerekmektedir.

Tüm işlemler bu kadar basit. Artık netflix party nasıl yapılır öğrenmiş olduk. Umarım bu yazımız sizler için faydalı olmuştur.

Netflix’e Nasıl Üye Olunur?

Netflix platformuna üye olmak için öncelikle Netflix Türkiye adresini ziyaret edin. Site içerisinde anasayfada yer alan e posta adresi kısmına kendi e posta adresinizi girin. Daha sonra Başlayın butonuna tıklayın.

Sizden hesabınız için bir parola belirlemeniz istenecektir. Parolanızı girin. Daha sonra kendinize uygun bir plan seçin ve kayıt işlemlerini tamamlayın. Bütçenize en uygun planı seçtikten sonra dilediğiniz filmi açıp rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Netflix üyeliğinizi iptal etmek için Netflix’i iptal etme sayfasına giriş yapın. Daha sonra site içerisinde yer alan “Yayın planını iptal edin” seçeneğine tıklayın. Bu işlemi bir başka yol ilede gerçekleştirebilirsiniz.

  • Netflix anasayfasına gelin.
  • Sağ üst köşede yer alan Hesap kısmına giriş yapın.
  • Daha sonra açılan sayfada “Üyeliğimi İptal Et” butonuna tıklayın.

Netflix üyelik iptal etme işlemleri bu kadar kolay. Yukarıdaki adımları eksiksiz bir şekilde uyguladıysanız netflix üyeliğiniz iptal edilecektir.

Netflix Ücretsiz Film İzleme

İnternet üzerinde netflix ücretsiz film izleme, netflix ücretsiz üyelik açma vb. bir takım araştırmalar yapılıyor. Peki gerçekten netflix ücretsiz film izleyebilir miyiz diye soracak olursanız böyle birşey mümkün değildir. Netflix ücretli bir platformdur. Bütçenize uygun olan planı seçip ödemenizi gerçekleştirdikten sonra film izlemeye başlayabilirsiniz.

Netflix Ücretsiz Üyelik Nasıl Açılır?

Google’da netflix ücretsiz üyelik nasıl açılır, netflix ücretsiz hesaplar vb. sorgulamalar yapılıyor. Netflix ücretsiz hesap açma vb. sahte sitelerden uzak durmanızı öneririz. Bu tarz siteler sizlerin hesap bilgilerini çalmak veya kişisel bilgilerinizi ele geçirmek amacıyla kurulmuş internet siteleridir.

Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Siteleri

En çok araştırılan konulardan biriside netflix ücretsiz izleme siteleridir. Öncelikle bu tür siteler yasal mıdır ondan bahsedelim. Sizlerinde cevabını tahmin edebileceğiniz gibi bu tarz sitelerin ücretsiz olarak netflix içeriklerini sunması tabikide yasal değildir.

İllegal olarak netflix içerisinde yer alan içerikleri herhangi bir ortamda servis eden siteler tespit edildiği takdirde erişime kapatılmaktadır. Bu tarz siteleri kullanmamanızı ve bu suça ortak olmamanızı tavsiye ederiz.

Netflix’te çok sayıda cihazdan indirme hatası yaşıyorsanız çözümü için Netflix Çok Sayıda Cihazdan İndirme Hatası – Kesin Çözüm başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın