MHRS Beklenmedik Bir Hata Oluştu Sorunu – Nasıl Çözülür?

Mhrs beklenmedik bir hata oluştu ve MHRS neden hata veriyor, mhrs randevu alamıyorum, mhrs açılmıyor, RND4010 hatası gibi sorunların çözümleri neler? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

MHRS Beklenmedik Bir Hata Oluştu Sorunu

İnsanlar MHRS neden hata veriyor, mhrs açılmıyor, aşı randevusu alamıyorum, RND4010 hatası diye internette araştırma yapmaya başladı. Peki bu sorun neden kaynaklanıyor?

Koronavirüs aşı sıranız geldi ve randevu almak istediniz. Karşınıza RND4010 Aradığınız kritere uygun randevu bulunamamıştır hatası çıktı. Bu hata neden kaynaklanmaktadır?

RND4010 hatası muhtemelen seçtiğiniz hekimin randevu listesinin dolu olduğunu veya seçtiğiniz aşının Sinovac-Biontech henüz aile hekimliğine gelmediğini gösterir. Randevu al butonuna tıkladığınızda karşınıza aradığınız kritere uygun randevu bulunamamaştır yazısı çıkar. Bir başka zaman diliminde tekrar deneyerek sorunu çözebilirsiniz.

RND4010 hatasının bir diğer sebebide yoğunluktan kaynaklanabilmektedir. Sistem yoğunluğundan dolayı aradığınız kritere uygun randevu bulunamamıştır yazısı ile karşılaşabilmeniz mümkün.

Koronavirüs aşı randevusu almak için MHRS uygulamasına giriş yaptınız fakat karşınıza görseldeki gibi bir hata meydana geldiyse, MHRS neden hata veriyor diye merak ediyorsanız muhtemelen yoğunluktan dolayı kaynaklanan geçici bir problemdir.

Bir başka saat diliminde veya başka bir günde tekrardan randevu almak için giriş yaparsanız sorunun çözüleceğini göreceksiniz.

MHRS hata veriyor sorununun bir başka nedeni tarayıcınızdan kaynaklı olabilir. Farklı bir tarayıcıdan MHRS’ye erişmeyi deneyebilirsiniz.

MHRS beklenmedik bir hata oluştu mesajının sebebi tarayıcınızın çerezleri dolu olmasından kaynaklanabilir. Kullandığınız tarayıcının çerezlerini silerek bu hata mesajından kurtulabilirsiniz.

MHRS mobil uygulama üzerinden aşı randevusu alamıyorum, hata veriyor, beklenmedik bir hata oluştu gibi sorunlar yaşıyorsanız MHRS uygulamasının önbelleği dolmuş olabilir. Uygulamaya önbelleği temizle işlemi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Online olarak randevu almak için www.mhrs.gov.tr sitesini ziyaret etmek gerekiyor. Merkezi Hekim Randevu Sistemi sitesinde T.C. kimlik numarası ve şifrenizi yazdıktan sonra giriş yapmaya çalıştığınızda aşağıdaki görseldeki gibi network error hatası alabilirsiniz.

mhrs network error hatası

MHRS network error hatası çözümü için bulunduğunuz sayfayı yenileyip tekrardan giriş yapmayı deneyin. Bu işlemi uygulamak network error hatasından kurtulmanıza yardımcı olabilir.MHRS sitesinde yoğunluk olduğu zamanlar network error yazısı ile karşılaşabilmeniz mümkündür. Başka bir zaman diliminde giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

MHRS sistemine giriş yaparken şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun. Şifrenizi başka bir alandan kopyalayıp yapıştırmayın. En doğru sonucu almak için şifrenizi elle girmeyi deneyin.

MHRS network error hatası alıyorsanız internetinizde bir problem olabilir. Modeminizi kapatıp 30 saniye kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modeminizin internet ışığı tam olarak geldiğinde MHRS sitesine tekrardan giriş yapmayı deneyin.

Modeminizi kapatıp açmak MHRS network error hatası çözümü için sizlere yardımcı olabilir. Basit bir yöntem gibi gözüksede çoğu zaman modemi resetlemek bağlantı hatalarını çözmede etkili olabiliyor.

MHRS sitesine bir türlü giriş yapamıyorsanız DNS ayarlarınızı güncelleyin. DNS adreslerini güncellemek bu tür hataları çözmeye yardımcı olabilir. Bunun için diğer paylaşımımızda olan DNS Nasıl Değiştirilir? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemleri uyguladığınız takdirde bu tür hatalardan kurtulabilirsiniz. Umarım bu yazımız sorununuzu çözmeye yardımcı olur.

“MHRS Beklenmedik Bir Hata Oluştu Sorunu – Nasıl Çözülür?” üzerine 2 yorum

  1. E nabizda asi icin öncelikli gruptasiniz denmesine ragmen mhrs randevu vermiyor.Aşı sureciniz tamamlanmistir diyor
    17 agustos kendim ve esim icin aldigim 4. Aşi randevumuzu bir hafta sonrayavertelemek icin iptal ettik ama bir daha randevu vermiyir
    Yurtdisina çikacagimizdan basvurmadigim yer kalmadi ama randevu alamiyoruz

    Yanıtla
Yorum yapın