Metro 2033 Physxloader.dll Hatası Çözümü

Genel olarak Metro 2033 bilgisayar oyununda yaşanan fakat başka programlar veya oyunlarda da karşımıza çıkan physxloader.dll hatası nasıl çözülür?

Metro 2033 oyununu açmak istediniz fakat karşınıza physxloader.dll hatası çıktı. Bütün oyun oynama hevesiniz kursağınızda kaldı. 

Bu hata ile karşılaştığınız için belkide saatlerce bekleyip indirdiğiniz oyunu silmek isteyeceksiniz. Fakat durun bu hatanın bir çözümü var. İşte physxloader.dll hatası çözümü.

Genel olarak bilgisayar oyunlarında karşımıza çıkan physxloader.dll hatası çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Metro 2033 Physxloader.dll Hatası Çözümü

 

physxloader.dll hatası

 

 

1.Yöntem

Metro 2033 oyununu açtığınızda karşınıza çıkan physxloader.dll hatası çözümü için bu websitesini ziyaret edin. Bu siteden PhsyX SDK paketini bilgisayarınıza kurun. Bilgisayarınıza kurduktan sonra physxloader.dll hatasından tamamen kurtulacaksınız.

 

2.Yöntem

Bu yöntem işe yaramadıysa bu websitesine giriş yapın. Ardından bilgisayarınızın sistem türüne göre 32 bit veya 64 bit physxloader.dll dosyasını bilgisayarınıza indirin. 

Daha sonra physxloader.dll hatasını çözmek için indirdiğiniz dosyayı C:WindowsSystem32 yoluna atın. Eğer sisteminiz 64 bit ise C:WindowsSysWOW64 klasörüne atın.

Yukarıdaki iki yöntemi deneyerek physxloader.dll hatasından kurtulabilirsiniz. Tüm işlemler bu kadar. İyi oyunlar.

Yorum yapın