Metin2 Dolunay Nerden Düşer? (Resimli Anlatım)

Metin2 dolunay nerden düşer bu konuyu merak ediyor ve araştırıyorsanız yazımız içerisinde yer alan bilgileri okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Metin2 Dolunay Nerden Düşer? (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda sizlere en çok merak edilen konulardan biri olan metin2 dolunay nerden düşer konusunu resimli bir şekilde sizlere anlatacağız.

Dolunay kılıcı nerden düşer diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımız sayesinde bu konu üzerinde detaylı bir bilgiye sahip olacaksınız.

Lafı fazla uzatmadan konuya hızlıca giriş yapalım. Öncelikle dolunay kılıcının oyun içerisinde haritaların hangi bölgelerinden düşürebileceğimizi bilmemiz gerekir.

Metin2 oyununda dolunay kılıcını Vahşi Uzman keserek düşürebiliriz. Peki Vahşi Uzman nerede diye soracak olursanız Seungryong Vadisi içerisinde yer almaktadır.

Dolunay Nerden Düşer vadi

Yukarıdaki görselde sizler için Seungryong Vadisi haritasını paylaştık. Bu harita üzerinde kırmızı çemberle işaretlemiş olduğumuz bölgede Vahşi Uzmanlar yer almaktadır.

Oyun içerisinde Seungryong Vadisi içerisinde belirtmiş olduğumuz bölgeye giderek Vahşi Uzmanları kesebilir ve dolunay kılıcı düşürmeye çalışabilirsiniz.

Metin2 oyununda 2. köyde dolunay nerden düşer diye merak ediyorsanız aşağıdaki görselde mavi, kırmızı ve sarı bayraklarda hangi kısımlarda düşürebileceğiniz belirtilmiştir.

2. köyde dolunay nerden düşer

Yukarıda yer alan görselde olduğu gibi mavi, kırmızı veya sarı artık hangi bayrakta yer alıyorsanız ona göre o bölgelere gidip dolunay kılıcı düşürmeye çalışabilirsiniz.

En fazla dolunay kılıcı nerden düşer diyorsanız oyun içerisinde Seungryong Vadisine gitmeniz gerekir. Bu vadi içerisinde yazımız içerisinde belirtmiş olduğumuz bölgeye giderek Vahşi Uzman kesebilir ve dolunay düşürme şansınızı arttırabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere metin2 dolunay nerden düşer kounusu hakkında detaylı bilgi verdik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Metin2 indirme isteği açılamıyor hatası alıyorsanız çözümü için Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor Hatası (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın