LOL Unknown Player Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda lol unknown player hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için uygulamanız gereken adımları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

LOL Unknown Player Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda League of Legends oyunu yüklü ise ve oyun içerisinde lol unknown player hatası alıyorsanız bu durumu ortadan kaldırmak için doğru yerdesiniz.

League of Legends oyununda isminiz <unknown player> şeklinde gözüküyorsa şu adımları izleyin:

  • İnternet bağlantınızını kontrol edin.
  • Daha sonra modeminizi kapatın.
  • Ardından 1 dakika kadar bekledikten sonra modeminizi tekrardan açın.

Unknown player LoL

Bu adımları takip edip harfiyen uyguladığınızda artık oyun içerisinde <unknown player> yazısı yerine kendi isminizi göreceksiniz. Sorunu çözümü bu kadar basittir. Eğer sorun hâla devam ediyorsa ikinci yönteme geçebilirsiniz.

İkinci yöntem olarak League of Legends oyununu bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp tekrardan yüklemeyi deneyin. Oyunu kaldırdığınızda geriye kalıntı klasörler kalabilir bu nedenle internet üzerinde bulunan çeşitli silme araçlarını kullanabilirsiniz.

Üçüncü yöntem olarak oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Basit bir işlem gibi gözüksede pek çok hatayı çözmede etkili bir yoldur. Oyuna sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın ve oyuna girip sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Hextech Onarım Aracı

Oyun içerisinde <unknown player> yazısı ile karşılaşmaya devam ediyorsanız Hextect onarım aracını kullanarak sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Hextech Onarım Aracı – League of Legends adresini ziyaret ederek onarım aracını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Hextech Onarım Aracı

Son olarak League of Legends oyununun en güncel sürümünün yüklü olduğundan emin olun. Eğer varsa güncellemeleri mutlaka gerçekleştirin. Çünkü oyunun güncel olmaması bu tip hatalar ile karşılaşmanıza neden olabilir.

Böylece lol unknown player hatası nasıl çözülür detaylı bir şekilde anlatmış olduk. Bu hata hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

League of Legends oyununda oyuncular hazır değil hatası yaşıyorsanız çözüm yolu için LOL Oyuncular Hazır Değil Hatası (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın