LOL Oyuncular Hazır Değil Hatası (Çözümü)

League of Legends oyununda oyuna başlamak istediğinizde lol oyuncular hazır değil hatası yaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

LOL Oyuncular Hazır Değil Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda League of Legends oyunu yüklü ise ve lol oyuncular hazır değil hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Bu yazımız sayesinde artık bu sorunu yaşamaktan kurtulacaksınız.

Oyuncular hazır değil yazısı ile karşılaşıyorsanız bunun birçok sebebi olabilir. Bu sebeplerden bazıları şunlardır;

  • Oyun güncel olmayabilir.
  • Oyun içerisinde yer alan dosyalar eksik veya hatalı olabilir.
  • İnternetinizde anlık olarak kopmalar meydana gelmiş olabilir.

League of Legends oyununu başlatırken eğer karşınıza güncelleme geliyorsa mutlaka güncelleme işlemlerini gerçekleştirin. Güncel olmadığı durumlarda bu tarz sorunlar meydana gelebilir.

Oyun içerisinde güncelleme işlemi bittikten oyun dosyalarını onarma işlemini gerçekleştirin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

LOL Onarım Nasıl Yapılır?

League of Legends oyun dosyalarını onarmak için sağ üst köşede bulunan Ayarlar simgesine tıklayın. Ardından Troubleshooting yazan kısmın hemen altında bulunan Initiate Full Repair adlı butona dokunun.

lol onarım nasıl yapılır

Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde oyun içerisinde hatalı veya eksik dosya varsa tespit edecek ve tekrardan güncelleme işlemini gerçekleştirecektir. Güncelleme işlemi bittikten sonra oyuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Eğer sorun hâla devam ediyorsa League of Legends hesabınızdan çıkış yapıp 5 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

  • Üst sekmelerden Profil kısmına gelin.
  • Ardından Sağ üst köşeden çarpı işaretine dokunun.

lol çıkış yapma

Karşınıza İstemciyi Kapat adlı küçük bir pencere gelecektir. Buradan Oturumu Kapat butonuna tıklayın ve lol hesabınızdan başarılı bir şekilde çıkış yapın. Yaklaşık 5 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan hesabınıza giriş yaparak lol oyuncular hazır değil hatası ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin.

Tüm bunlara rağmen sorun düzelmiyorsa internet bağlantınızda problem olabilir. Böyle bir durumda modeminize reset atarak sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

League of Legends Nasıl İndirilir?

League of Legends oyununu bilgisayarınıza indirmek için öncelikle League of Legends adresini ziyaret edin. Daha sonra sağ üst köşeden Hemen Oyna butonuna tıklayarak bilgisayarınıza oyunu indirebilirsiniz.

League of Legends yeniden bağlan hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için League Of Legends Yeniden Bağlan Hatası Kesin Çözümü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın