Kwai Video Silme Nasıl Yapılır? (2024)

Telefonda kwai video silme işlemi nasıl gerçekleştirilir bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kwai Video Silme Nasıl Yapılır? (2024)

Bu yazımızda Kwai kullanıcıları için kwai video silme işlemi nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Kwai uygulamasını sık kullanıyorsanız ve paylaşmış olduğunuz bir videoyu nasıl sileceğinizi bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kwai merkezi Çin olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan aynı zamanda kullanıcıların çeşitli kategoriler içerisinde kısa videolar paylaşmasını sağlayan bir sosyal medya platformudur.

Paylaşmış olduğunuz videoları sadece sizin görebileceğiniz gibi gizli bir şekilde ayarlayabilir veya herkesle paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Whatsapp, Telegram gibi diğer sosyal medya platformlarında Kwai’de bulunan videolarınızı paylaşabilirsiniz.

Kwai hesabınızda paylaşmış olduğunuz videoları sadece sizin görebileceğiniz şekilde ayarlayabilir veya tamamen silebilirsiniz. Kwai’de video nasıl silinir bilmiyorsanız şu adımları takip edin;

  • Kwai uygulamasını açın.
  • Sağ alt kısımdan profilinize girin.
  • Paylaşmış olduğunuz videoları bulun.
  • Videonun sağ alt kısmında ok işareti şeklinde paylaş butonu göreceksiniz.

kwai'de video nasıl silinir

Paylaş butonuna dokunun. Ardından açılan seçenekler arasından Sil seçeneğine dokunun. Karşınıza silmek istediğinize emin misiniz şeklinde bir uyarı penceresi gelecektir onaylayıp işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bu adımları takip ettiğinizde Kwai hesabınızda yer alan videoları kolaylıkla silebilirsiniz. Ayrıca videoları silmek ile uğraşmak yerine gizleyebilir ve kimsenin görmemesini sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere kwai video silme nasıl yapılır detaylı bir şekilde ondan bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kwai para kazanma hakkında detaylı bir bilgi edinmek istiyorsanız Kwai Para Kazanma (Detaylı Anlatım) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın