Kwai Bağlanamadı Hatası (Çözümü)

Telefonunuzda yüklü olan Kwai uygulamasında kwai bağlanamadı hatası alıyorsanız çözümü için yazımızda yer alan adımları uygulayın.

Kwai Bağlanamadı Hatası (Çözümü)

Popüler video izleme platformu olan Kwai adlı uygulamada davet kodu penceresine geldiğinizde kwai bağlanamadı hatası ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki yolları izleyin.

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • Uygulamanın önbelleğini temizleyin.
  • Kwai hesabınızdan çıkış yapıp tekrardan oturum açmayı deneyin.

kwai davet kodu hatası

İlk olarak internet bağlantınızı kontrol edin. Davet kodu ekranında internet kopukluğu yaşıyor olabilirsiniz. Bu gibi bir durumda modeminize reset atabilirsiniz.

Modeminizi kapatın ardından 30 saniye kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modem üzerinde yer alan ışıklar yandıktan sonra Kwai uygulamasını açın ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Kwai uygulamasında Davet kodu ekranına geldiğinizde eğer sorun hâla devam ediyorsa uygulamanın önbelleğini temizleyin. Bunu yapmak için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Kwai uygulamasını bulun
  • Depolama bölümüne girin.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

Uygulamanın önbelleğini temizledikten sonra Kwai uygulamasını açın ve davet kodu sekmesine gelerek kwai davet kodu hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

Sorun yaşamaya devam ediyorsanız uygulama içerisinde Kwai hesabınızdan çıkış yapıp tekrardan oturum açmayı deneyebilirsiniz. Böylece sorunu çözmeye çalışın.

Tüm bunlara rağmen sorun düzelmiyorsa teknik destek ile iletişime geçip yaşadığınız sorunu dile getirebilirsiniz. Aşağıda yer alan mail adresine bu konu hakkında mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulama içerisinde yaşadığınız sorunu bir türlü düzeltemiyorsanız Kwai iletişim bilgilerine buradan kolaylıkla ulaşabilir sorununuzu dile getirerek teknik destek alabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere kwai bağlanamadı hatası çözüm yollarından bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Kwai para kazanma nasıl yapılır bilmiyorsanız detaylı bir şekilde Kwai Para Kazanma (Detaylı Anlatım) başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

“Kwai Bağlanamadı Hatası (Çözümü)” üzerine bir yorum

Yorum yapın