Kore PUBG Nasıl İndirilir? (Resimli Anlatım)

PUBG’nin global sürümünü oynamaktan sıkıldınız mı? Kore pubg nasıl indirilir bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kore PUBG Nasıl İndirilir? (Resimli Anlatım)

Orijinal PUBG oynamaktan sıkıldıysanız bu yazımız tam size göre. Kore pubg nasıl indirilir tüm detayları ile aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Kore PUBG Play Store üzerinde bulunmamaktadır. İndirmek için yapmamız gereken Tap tap PUBG Kore adlı uygulamayı telefonunuza yüklemek olacaktır.

 • Telefonunuzda tarayıcınızı açın.
 • Google’ye “taptap apk” yazın.
 • İlk çıkan sonuca yani Taptap.io adresine girin.
 • Site içerisinde yer alan Download butonuna dokunun.

pubg kore indirme

Download butonuna dokunduğunuzda telefonunuza taptap uygulaması apk olarak inecektir. İndirmiş olduğunuz apk dosyasını açın ve telefonunuza kurun.

Herşey bitti mi tabiki de hayır. TapTap adlı uygulama Kore mağazası olduğu için VPN kullanmamız gerekecektir.

 • Google Play mağazasını açın.
 • Arama kısmına “Solo VPN” yazın.
 • VPN uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz VPN uygulamasını bulamadıysanız geliştirici adı SoloVPN & NCleaner & Radio şeklindedir.

kore pubg vpn ile girme

İndirmiş olduğunuz Solo VPN uygulamasını açın. Ardından “Switch location to” kısmı otomatik olarak AUTO şeklinde gelecektir burayı “Güney Kore” olarak seçin.

Lokasyonu Güney Kore olarak seçtikten sonra geri gelin ve yuvarlak şekilde olan Connect butonuna dokunun. Eğer connect butonu yeşil renk olduysa başarılı bir şekilde bağlantı kurulmuş demektir.

VPN bağlı bir şekilde yüklemiş olduğunuz Taptap uygulamasını açın. Burada bizlerden giriş yapmamız istenecektir. Telefon numaranıza kod göndererek hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

taptap telefon ile kayıt

Sign Up butonuna dokunun ve Phone sekmesine gelin. Ardından alan kodunu Türkiye(+90) olarak değiştirin. Ardından telefon numaranızı girin ve Send code butonuna dokunun.

Bazı kişilerde telefon numarasına kod gelmemektedir. Bu yüzden google ile giriş yap seçeneğini kullanabilirsiniz.

Telefon ile kayıt olma işlemini gerçekleştiremediyseniz google ile giriş yap diyerek hızlıca oturum açabilirsiniz. Başarılı bir şekilde kayıt olduktan sonra aşağıdaki adımları izleyin.

pubg kore indirme 2022

 • Mağaza arama kısmına “Pubg” yazın.
 • PUBG Mobile (KR) yazan oyunu indirin.

Burada dikkat etmeniz gereken kısım oyun isminin hemen sağ tarafında yer alan KR yazısıdır. Yanlışlıkla Global olan versiyonunu indirmeye dikkat edin! Kore pubg nasıl indirilir sorunuz artık cevaplanmış oldu.

pubg kore hesap açma

Download butonuna dokunun karşınıza Permission Request şeklinde ufak bir pencere gelecektir. Burada gerekli izni verdikten sonra pubg mobile kore indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kore PUBG indir iOS

Yazımızın şimdiye kadar olan kısmında Android cihazlarda kore pubg indirme işleminden bahsettik. Şimdi iOS işletim sistemine sahip yani iPhone cihazlara kore pubg oyununu nasıl indiririz ondan bahsedelim.

 • App Store uygulamasını açın.
 • Sağ üst köşeden hesabınıza gelin.
 • Ülke/Bölge sekmesine dokunun.
 • Ülkeyi veya Bölgeyi Değiştir seçeneğine tıklayın.
 • Listeden Kore Cumhuriyeti’ni bulun ve seçin.

kore pubg indir ios

Hüküm ve Koşullar penceresi gelecektir. Kabul ederek bu adımları geçin. Ödeme yöntemi kısmını “None” olarak seçin. Bu bölümde sizden istenilen gerekli bilgileri yukarıdaki görseldeki şekilde girin.

Kore pubg indir ios için tüm işlemler bu kadar basit. Oyunu yükledikten sonra yüklemiş olduğunuz Solo VPN’i aktif edip oyuna giriş yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Android ve iOS için kore pubg nasıl indirilir ondan bahsettik. Yazımız içerisinde yer alan gerekli adımları uygulayarak sorunsuz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg mobile bc hilesi yapılabilir mi? Daha fazla bilgi için Pubg Mobile Lite BC Hilesi – Nasıl Yapılır? (2022) başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın