Knight Online Xigncode3 Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda knight online xigncode3 hatası alıyorsanız bu durumu çözmek için yapmanız gerekenleri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

Knight Online Xigncode3 Hatası (Çözümü)

Bu yazımızı knight online xigncode3 hatası alan kullanıcılar için hazırladık. Bu hatayı alıyor ve çözüm yollarını arıyorsanız tam yerindesiniz. Yazımızı atlamadan eksiksiz bir şekilde okuyarak bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Knight Online oyununu açarken karşınıza çıkan XIGNCODE3 hata penceresi ile karşılaşmanızın olası nedenleri;

  1. Çeşitli hile(hack) araçlarını kullanmak.
  2. Oyunun hatalı bir şekilde yüklenmesi.
  3. Antivirüs programının engel olması.

Bunun gibi pek çok nedene bağlı olarak XIGNCODE3 hatası alıyor olabilirsiniz. İlk maddeden başlamak gerekirse Knight Online oyununda internet ortamından indirdiğiniz birtakım hile araçları kullanıyorsanız bu hatayı alma olasılığınız yüksektir.

Eğer hali hazırda yüklü olan Knight Online hile programı var ise bilgisayarınızdan silmeyi deneyin. Hile programını sildikten sonra oyunu açmayı deneyerek hata alıp almadığınızı kontrol edin.

İkinci maddeye geçmek gerekirse Knight Online oyunu bilgisayarınıza düzgün bir şekilde yüklenmemiş olabilir. Kurulum esnasında eksik veya hatalı dosya indiyse XIGNCODE3 hatası alabilirsiniz.

Oyunun eksik veya hatalı yüklendiğini düşünüyorsanız şu adımları izleyin;

  • Oyunu bilgisayarınızdan tamamen kaldırın.
  • Ardından Windows + R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini açın.
  • Çalıştır penceresine %Temp% yazın ve Tamam diyin.

Knight Online XIGNCODE3 yüklenmiyor

Açılan Temp klasörü içerisindeki tüm dosyaları silin. Bu işlemi tamamladıktan sonra bilgisayarınız yeniden başlatın. Ardından Knight Online Xigncode hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

Son olarak knight online xigncode3 hatası almanızın sebebi bilgisayarınızda yüklü olan antivirüs programıyla alakalı olabilir. Antivirüs programı oyunu açmanıza engel oluyor olabilir. Bu durumu ortadan kaldırmak için antivirüs programını geçici olarak devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz.

Knight Online oyunu içerisinde Undefined hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Knight Online Undefined Hatası (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın