Kelimelik Hile Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Akıllı telefonunuzda Kelimelik adlı oyunu oynuyorsanız ve kelimelik hile nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kelimelik Hile Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Akıllı telefonlarda en çok oynanan oyunlardan biri olan Kelimelik oyunuda kelimelik hile nasıl yapılır diye soracak olursanız aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz.

  • Öncelikle Kelimelik oyununu açın.
  • Ardından oyunu başlatın.

kelime bulucu

Buraya kadar herşey yolunda gittiyse şimdi aşağı kısımda size verilen harfler ile hangi kelimeyi yazacağınız aklınıza gelmiyor ise kelime bulucu yardımı ile bu işi çözebilirsiniz.

Google üzerinde Türkçe kelime üretici gibi aramalar yaptığınızda karşınıza birçok site çıkmaktadır. Bu yazımızda sizlere bu sitelerden birini örnek vereceğiz.

Şimdi yapmanız gerekenleri sırasıyla söylüyorum. Öncelikle oyun içerisinde aşağı kısımda verilen harfleri aşağıda belirtilen adreste yer alan kutucuğa yazın.

türkçe kelime üretici

Site içerisinde yer alan Kullanılacak harfler bölümüne oyun içerisinde size verilen harfleri yazın. Örnek vermek gerekirse yazımız içerisindeki görselden yola çıkarak “TMOLÜEJ” yazın.

Eğer yazacağınız kelimenin son harfleri belli ise ikinci kısma son harfleri yazabilirsiniz. Eğer sıfırdan komple bir kelime yazacaksanız bu alanı boş bırakabilirsiniz.

Tüm bu adımları yaptıktan sonra Uygun Kelimeleri Bul butonuna tıklayın. Karşınıza birçok kelime çıkacaktır buradan herhangi bir kelimeyi seçip oyun içerisinde yazabilirsiniz.

Kelimelik puan hilesi gibi arayışlar içerisindeyseniz bu yöntem sayesinde oyun içerisindeki puanlarınızı kolaylıkla yükseltebilirsiniz.

Yazımız içerisinde belirttiğimiz internet sitesi haricinde Google üzerinde Kelimelik kelime Bulucu gibi ifadeler ile arama yaparak daha farklı sitelere ulaşabilmeniz mümkündür.

Kelimelik Harf Değiştirme Hilesi

İnternet üzerinde en çok araştırılan konulardan biriside Kelimelik harf değiştirme hilesi konusudur. Bu konuya açıklık getirmek gerekirse oyun içerisinde bu tarz hileler yapabilmeniz mümkün değildir.

Kelimelik hile nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazı içerisinde anlattığımız yöntemi uygulayabilirsiniz. Bu yöntem aslında ipucu veya kopya çekmek olarak nitelendirilebilir ve kesinlikle hesabınızın kapanmasına yol açmaz.

Kelimelik Puan Hilesi

Google üzerinde en çok yapılan aramalardan bir diğeri ise kelimelik puan hilesi şeklindedir. Konu içerisindeki kelime bulucu sitelerini kullanarak oyun içerisinde puanlarınızı arttırabilirsiniz.

Kelime savaşı oyununda bağlantı kurulamadı hatası yaşıyorsanız çözümü için Kelime Savaşı Bağlantı Kurulamadı Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın