Instagram Reels Videosu Nasıl İndirilir? – (Programsız)

Instagram reels videosu nasıl indirilir programsız bir şekilde nasıl indirilir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Instagram Reels Videosu Nasıl İndirilir? – (Programsız)

Instagram kullanıyorsanız ve instagram reels videosu nasıl indirilir bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek programsız bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Instagram uygulamasını açın.
  • Reels kısmına gelin.
  • İndirmek istediğiniz reels videosunu açın.
  • Sağ alt köşede yorum simgesinin hemen altında yer alan ok işaretine basın.
  • Açılan pencereden “Reels videosunu hikayene ekle” seçeneğine dokunun.

Instagram reels kısmında reels videosunu hikayene ekle dedikten sonra sizi hikaye paylaşma kısmına götürecektir. Burada karşınıza seçmiş olduğunuz video gelecektir.

Hikaye paylaşma kısmının sağ üst köşesinde yer alan üç çizgiye dokunun. Üç çizgiye dokunduktan sonra kaydet diyerek reels videosunu telefonunuza indirin.

Instagram reels videosu indirme programsız bir şekilde nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yukarıdaki adımları eksiksiz bir şekilde takip ederek indirme işlemini yapabilirsiniz.

İkinci yöntem olarak yine indirmek istediğiniz reels videosunu seçin ve aşağıdaki adımları izleyin.

  • Reels videosunu açın.
  • Sağ alt kısımda yer alan üç çizgiye dokunun.
  • Bağlantıyı kopyalayın.

insta reels indirme programsız

Seçtiğiniz reel videosunun bağlantısını kopyaladıktan sonra tarayıcınızı açın ve arama motoruna “Save From” yazın. Çıkan ilk sonuca tıklayın.

Sitede yer alan Instagram bölümüne gelin. Karşınıza bağlantı yapıştırmak için ufak bir kutucuk çıkacaktır. Buraya kopyalamış olduğunuz reels linkini yapıştırın.

Eğer arama motoruna yazarak siteyi bulamadıysanız buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Linki gerekli alana yapıştırarak kolaylıkla telefonunuza indirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere instagram reels videosu nasıl indirilir ondan bahsettik. Artık bu yazımız sayesinde instagram reels videosu indirme programsız bir şekilde yapabileceksiniz.

Instagram reels videosu nasıl yapılır bilmiyorsanız Instagram Reels Videosu Nasıl Yapılır? – Canva başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın