Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır? – [Adım Adım]

En çok kullanılan sosyal medyalardan biri olan instagram güncelleme nasıl yapılır diye soruyorsanız doğru sayfadasınız demektir. Yazımız içerisinde yer alan adımları sırasıyla uyguladığınızda başarılı bir şekilde cihazınızdaki instagram uygulamasını güncellemiş olacaksınız.

Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır? – [Adım Adım]

Instagram nasıl güncellenir diye soracak olursanız oldukça basittir. Aşağıda yapmanız gereken güncelleme işleminin adımları yer almaktadır.

Instagram’ı güncellemek için Android cihaz kullanıyorsanız uygulama mağazasına giriş yapın. Arama kısmına Instagram yazarak çıkan sonuca tıklayın.

Instagram uygulaması sayfasında yapmanız gereken tek şey güncelle butonuna basmak olacaktır.

instagram güncellemek android

  • Google Play mağazasına giriş yapın.
  • Mağaza arama kısmına Instagram yazın.
  • Instagram uygulaması sayfasında yeşil renkte bulunan güncelle butonuna dokunun.

iPhone’da Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır?

iOS işletim sistemine sahipseniz ve instagram nasıl güncellenir bilmiyorsanız iPhone kullanıcıları içinde gerekli adımları yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Android cihazlarda olduğu gibi iPhone telefonunuzda uygulama mağazasına giriş yapın. Instagram’ı güncellemek için arama kısmına instagram yazın ve çıkan sonuca tıklayın.

Daha sonra mavi renkte olan Güncelle butonuna tıklayın. Eğer instagram uygulaması güncel ise güncelle butonu yerine aşağıdaki görselde yer aldığı gibi Aç yazmaktadır.

iphone instagram güncelleme nasıl yapılır

  • App Store uygulama mağazasına girin.
  • Arama kısmına instagram yazın.
  • Instagramı güncellemek için güncelle butonuna dokunun.

Instagram güncelleme nasıl yapılır diyorsanız yukarıdaki adımları uygulayarak cihazınızdaki instagram uygulamasını güncelleyebilirsiniz.

Instagram Güncelleme Linki Nedir?

Instagram uygulamanı güncellemek için Android cihaz kullanıyorsanız instagram güncelleme linki Instagram – Google Play bu şekildedir.

Eğer iOS kullanıcısı iseniz instagram güncelleme linki için Instagram – App Store yazısına tıklayabilirsiniz.

Instagram güncelleme linki tamamen güvenlidir. Linke tıkladığınızda sizi mağazanıza yönlendirecektir.

Instagram hesabınıza giriş yaparken çıkış yaptın yazısı ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri Instagram Çıkış Yaptın Hatası Nedir? – Kesin Çözümü başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın