İnat TV Bilgisayarda Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

İnat TV bilgisayarda açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında detaylı olarak bulabilirsiniz.

İnat TV Bilgisayarda Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Sizlerde inat tv bilgisayarda açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Bu sorunu yaşamanız bir veya birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Sorunu çözmek için şu adımları uygulayabilirsiniz;

 • Bilgisayarınıza Android Emülatörü yükleyin.
 • Farklı bir tarayıcı üzerinden erişmeye çalışın.
 • İnat TV url adresinin güncel olup olmadığını kontrol edin.

İnat TV uygulamasını bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız bir adet Android Emülatör indirmeniz gerekir.

Hangi Android Emülatörü indirmeliyim diye soracak olursanız Bluestacks, NOXPlayer, GameLoop gibi popüler emülatörleri kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınıza Android Emülatörü yükledikten sonra açın ardından aşağıda yer alan adresten inat tv uygulamasının son sürümünü apk dosyası olarak bilgisayarınıza indirin.

 • İnat TV url adresi inattv100.link şeklindedir. (Adres değişikliğinde 1 sayı arttırarak ulaşabilirsiniz.)

Yukarıda yer alan url adresini kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Ardından açılan sitede APK İndir butonuna tıklayarak apk dosyasını bilgisayarınıza indirin.

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz apk dosyasını Android Emülatörü içerisine sürükleyin. Böylece inat tv uygulaması kurulmuş olacaktır.

Eğer tarayıcınız üzerinden inat tv izlemek istiyorsanız ve yayınlar bir türlü açılmıyorsa farklı bir tarayıcı üzerinden girmeyi deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda İnat TV Pro açılmıyor diyorsanız sitenin url adresi değişmiş olabilir. En güncel adrese ulaşmak istiyorsanız İnat TV Pro 10 – Güncel Adresi 2023 başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere inat tv bilgisayarda açılmıyor sorunu çözümünde bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

“İnat TV Bilgisayarda Açılmıyor Sorunu (Çözümü)” üzerine 2 yorum

  • Merhaba Halil,

   İnat TV uygulaması içerisinde kanalların açılmama durumu uygulama geliştiricisi veya sunucusundan kaynaklı bir problemdir. Ayrıca uygulamanın eski bir sürümünü kullanıyor olabilirsiniz.

   Yanıtla
Yorum yapın