İnat Box VPN Hatası Nedir? (Çözümü)

Telefonunuzda veya Android Box kutunuzda inat box vpn hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İnat Box VPN Hatası Nedir? (Çözümü)

Bu yazımızda İnat BOX uygulamasını kullanan kullanıcıların karşılaşmış oldukları inat box vpn hatası konusuna değineceğiz. Bu hata ile karşılaşıyor ve çözüm yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Cihazınızda inat box uygulamasını açtığınızda “VPN tespit edildi” yazısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu hata ile karşılaşmanızın nedeni İnat BOX uygulamasının geliştiricisinin VPN kullanımını engellemesinden kaynaklıdır.

inat box vpn tespit edildi

Cihazınızda VPN uygulaması yüklü ise ve onu aktif edip uygulamaya girmeye çalışıyorsanız VPN tespit edildi gibi uyarı mesajı ile karşılaşırsınız ve uygulamaya giriş yapamazsınız.

Bu durumu çözmek için şu adımları izleyebilirsiniz;

  • VPN uygulamasını devre dışı bırakın.
  • Ardından İnat BOX uygulamasını açın.

Yukarıdaki adımları izlediğinizde İnat BOX uygulaması sorunsuz bir şekilde açılacaktır. Kısacası VPN kullanarak bu uygulamayı kullanmanız mümkün değildir.

İnat BOX’u Bilgisayarıma Nasıl Kurarım?

İnat BOX uygulamasını bilgisayarınıza normal şartlarda kurmanız mümkün değildir. Çünkü İnat BOX uygulaması Android işletim sistemleri için geliştirilmiş bir uygulamadır. Ama Emülatör kullanarak bu durumu çözebilirsiniz.

Bilgisayarımıza Android Emülatör programını nasıl bulup indirebilirim diye soracak olursanız sizler için aşağıda liste hazırladık.

Yukarıda yer alan emülatörlerden herhangi birini indirip kurduktan sonra açın. Ardından inat box apk dosyasını içerisine sürükleyin. Böylece bilgisayarınızda artık uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere inat box vpn hatası neden kaynaklanır ve çözümü için neler yapabilirsiniz onlardan bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İnat BOX uygulaması içerisinde veriler alınıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için İnat Box Veriler Alınıyor Hatası (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın