Help Steps Yetkilendirme Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür?

Son dönemde ülkemizde yaşanan orman yangınları ile birlikte Help Steps uygulaması daha çok kullanılmaya başlandı. Yaşanan yoğunluk sebebiyle bir takım hatalarıda beraberinde getirdi.

Help Steps kullanıcılarının yaşadığı sorunlardan birisi yetkilendirme hatası ile karşı karşıya kalmalarıdır. Peki bu hatanın bir çözümü var mı? Elbette var yazımızın devamını okuyarak bu hatadan tamamen kurtulabilirsiniz.

Help Steps Yetkilendirme Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür?

Öncelikle Help Steps uygulaması ne işe yarar ondan bahsedelim. Bu uygulama attığınız her adımı sayar ve günün sonunda attığınız adımlar paraya dönüşür ve bu sayede yardım etmek istediğiniz topluluğa bağış yapabilme imkanı sunar.

Help Steps uygulamasını açtığınızda karşınıza yetkilendirme hatası çıkabilir. Uygulamada yaşanan yoğunluktan dolayı bu hata mesajı ile karşılaşıyorsunuz demektir.

Özellikle son dönemlerde orman yangınları için yardımda bulunmak isteyen kişiler bu uygulamayı sıkça kullanmaya başladı.

Help Steps yetkilendirme hatası çözümü için yapmanız gereken basit bir yöntem mevcut.

Yetkilendirme hatası çözümü için uygulamayı akıllı telefonunuzdan tamamen kaldırıp tekrardan yüklemek sorunu ortadan kaldıracaktır.

Uygulamayı tekrardan telefonunuza kurduktan sonra giriş yapmayı deneyebilir Help Steps yetkilendirme hatası ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Help Steps Nasıl İndirilir?

Help Steps uygulamasını ilk defa telefonunuza kurcaksanız ve nasıl indirilir bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Öncelikle Android kullanıcıları için nasıl indirilir ondan bahsedelim. İlk olarak akıllı telefonunuzdan Google Play Store yani mağazaya giriş yapın.

Ardından mağazanın arama kısmına Help Steps yazın ve çıkan ilk sonuca tıklayarak telefonunuza indirin.

Eğer arama kısmından bulamadıysanız aşağıdaki linke tıklayarak Help Steps uygulamasına direk ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.helpsteps.app

İphone kullanıcısı iseniz App Store yani mağazaya giriş yapıp arama kısmına Help Steps yazarak uygulamayı bulabilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.

https://apps.apple.com/tr/app/help-steps/id1484554657

Help Steps Nasıl Bağış Yapılır?

Help Steps uygulaması ile nasıl bağış yapılır diye soruyorsanız cevabı çok basit. Uygulamayı sorunsuz bir şekilde kurduysanız uygulama içerisinde adım bağışla butonuna basarak karşınıza çıkan kuruluşlardan herhangi birine basarak o kuruluşa bağışta bulunabilirsiniz.

Bağışta bulunabilmeniz için bol bol yürüyüş yapıp adımlarınızı yükseltmeniz gerekir. Günün sonunda adım bağışla butonuna basarak istediğiniz kuruluşa bağışta bulunabilirsiniz.

Yorum yapın