GSB WiFi Maksimum Giriş Hatası Çözümü

KYK yurtlarında internete bağlanmak istediğinizde gsb wifi maksimum giriş hatası alıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

GSB WiFi Maksimum Giriş Hatası Çözümü

KYK yurtlarında yer alan modemler üzerinden internete bağlanmak istediğinizde gsb wifi maksimum giriş hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır.

  • GSB WiFi ağına bağlıyken tarayıcınızı açın.
  • Adres çubuğuna “https://wifi.gsb.gov.tr” yazın.
  • Açılan sayfada Durdur butonuna tıklayın.
  • Ardından Oturumu sonlandır(Çıkış) butonuna tıklayın.

Kyk wifi birden fazla cihaz sorunu

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra sayfa otomatik olarak yenilenecektir ve Başarıyla çıkış yaptınız yazısını göreceksiniz. Daha sonra sayfayı yenileyin ve ardından tarayıcınızı kapatın.

Buraya kadar olan adımları eksiksiz bir şekilde uyguladıysanız Kyk wifi birden fazla cihaz sorunu için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Bağlantılar bölümünden Wi-fi sekmesine gelin.
  • Bağlı olduğunuz GSBWIFI ağının ayarlar kısmını açın.
  • Ağı unut seçeneğine dokunun.

Bu işlemleri gerçekleştirerek GSBWIFI ağından tamamen çıkış yapmış olacaksınız ve böylece artık KYK Maksimum Giriş hakkınız doldu Hatası ile karşılaşmayacaksınız.

Tamamen çıkış yaptıktan sonra başka bir cihaz üzerinden wifi.gsb.gov.tr adresine giderek kullanıcı adı ve şifrenizle sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Telefonunuzda Wi-Fi özelliğini kapatıp başka cihazdan girmeye çalıştığınızda Giriş başarısız Maksimum Giriş hakkınız doldu aynı anda birden fazla cihazla giriş yapılamamaktadır sorunu ile karşılaşırsınız.

Yazımız içerisinde yer alan adımları sırasıyla takip ederek farklı bir cihazdan GSBWIFI ağına başarılı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Sıkça yapılan hatalardan biriside sadece telefondan Wi-Fi bağlantısını kesip farklı cihazdan giriş yapmaya çalışmaktır. Böyle bir durumda gsb wifi maksimum giriş hatası ile karşılaşırsınız.

KYK WiFi güvenli değil hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için KYK Wifi Güvenli Değil Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın