Google Neden Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda google neden açılmıyor sorunu yaşıyorsanız yazımızın devamını okuyarak çözüm yöntemlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Google Neden Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Telefonumda google neden açılmıyor diye soruyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımız içerisinde yer alan çözüm yollarını uygulayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Telefonda uygulamaların açılmama durumlarında en etkili yöntem önbellek temizlemedir. Google uygulamasının önbelleğini temizleyerek bu sorundan kurtulmayı deneyebilirsiniz.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Google uygulamasını bulun.
  • Depolama kısmına dokunun.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

Google açılmıyor ne yapmalıyım

Yukarıdaki adımları takip ederek Google uygulamasının önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra Google’yi açın ve herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin.

Google açılmıyor ne yapmalıyım diyorsanız yine aynı pencerede Hafızayı yönet seçeneğine dokunun. Ardından Google arama verilerini temizle ve tüm verileri temizle işlemini gerçekleştirin.

Google açılıyor ama sayfalar açılmıyor ise ulaşmaya çalıştığınız sayfayı yenilemeyi deneyin. Eğer internet hızınızda düşüklük yaşanıyorsa sayfa açılmama gibi problemler yaşayabilirsiniz.

Telefonunuzda internete Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atın. Modeminizi kapatın ve 2 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modeminiz tamamen açıldıktan sonra Google uygulamasına girin ve Telefondan Google da arama yapamıyorum sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

İnternete hücresel veri üzerinden bağlanıyorsanız sinyal gücü düşük olabilir. Sinyal gücünün düşük olduğu durumlarda Google açılmıyor sayfa görüntülenemiyor sorunları meydana gelebilir.

Bu yazımızda sizlere google neden açılmıyor sorununun çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Chrome bağlantınız gizli değil hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Chrome Bağlantınız Gizli Değil Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın