Gibi Dizisi Nereden İzlenir? (Detaylı Anlatım)

En çok izlenen dizilerden biri olan gibi dizisi nereden izlenir bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyarak sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Gibi Dizisi Nereden İzlenir? (Detaylı Anlatım)

İnternet üzerinde en çok araştırılan cümlelerden biriside gibi dizisi nereden izlenir şeklindedir. Peki Gibi dizisi hangi platformda yer almaktadır ve ücretli midir diye soracak olursanız yazımızı okumaya devam edin.

Öncelikle Gibi dizisinin hangi platformda yer aldığından bahsedelim. Gibi dizisi Exxen isimli dizi ve film platformunda yer almaktadır.

Peki Exxen ücretli midir diye soracak olursanız evet bu platform ücretli platformdur fakat deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Exxen 1 Hafta Ücretsiz Nasıl İzlenir

En çok sorulan sorulardan bir taneside exxen 1 hafta ücretsiz nasıl izlenir sorusudur. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki ücretsiz olarak izlemeniz mümkün değildir.

Fakat 7 günlük deneme paketini 1 TL ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Yani kısacası 1 TL gibi bir ücret ekonomik açıdan sizi sıkıntıya sokmayacaktır.

exxen 1 hafta ücretsiz nasıl izlenir

E posta adresinizi girdikten sonra Ad soyad ve şifre bilgilerinizi doldurduktan sonra karşınıza ödeme ekranı gelecektir.

exxen 7 gün ücretsiz izleme nasıl yapılır

Ödeme ekranında kredi veya banka kartı bilgilerinizi girin ardından Denemeyi Başlat butonuna tıklayın. Bu işlem kartınızdan sadece 1 TL kesecektir.

Not: 7 günün sonunda kartınızdan 54,90 ₺ ücret kesmektedir. Eğer 7 günün sonunda ödeme yapmak istemiyorsanız 6. gün içerisinde paketiniz iptal edebilirsiniz.

Bu sayede exxen 7 gün ücretsiz izleme nasıl yapılır sorunuzu yanıtlamış olduk. Gibi dizisi nereden izlenir diye soracak olursanız bir haftalığına deneme sürümünü 1₺ karşılığında Exxen platformu üzerinden izleyebilirsiniz.

Gibi dizisi izle ücretsiz izlemek için Exxen platformunun 7 gün 1 TL kampanyasından yararlanabilirsiniz. Böylece sadece 1₺ ödeyerek bir hafta boyunca tadını çıkarabilirsiniz.

İnternet üzerinde Gibi nereden izlenir kaçak gibi aramalar yapmak yerine bu tarz kampanyaları tercih ederek çok ucuz fiyatlara Exxen üzerinden izleyebilirsiniz.

Gibi Dizisi Bölümleri

Exxen deneme sürümünü başlattıktan sonra oturum açın ve ardından arama yerine Gibi yazın Gibi dizisi bölümleri karşınıza çıkacaktır.

En çok aranılan cümlelerden biriside gibi dizisi indir şeklindedir. Öncelikle belirtmek isteriz ki böyle birşey mümkün değildir. Platform içerisinden herhangi bir indirme işlemi yapamazsınız.

Bu yazımızda sizlere gibi dizisi nereden izlenir sorusunu cevapladık. Exxen platformuna üye olurken sorun yaşıyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

Exxen sunucu hatası yaşıyorsanız Exxen Sunucu Hatası Nasıl Çözülür? – Kesin Çözüm başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın