Getir Geçersiz Promosyon Hatası Nedir? – Kesin Çözümü

Son dönemlerin en popüler yemek siparişi verme platformu olan Getir uygulamasında kullanıcılar birtakım hatalar karşılaşabiliyor.

Bu hatalardan biriside kullanıcıların promosyon kodu girerken hata almalarıdır. Peki bu hatanın sebebi nedir ve nasıl çözülür diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Getir Geçersiz Promosyon Hatası Nedir? – Kesin Çözümü

Yemek siparişi uygulaması Getir üzerinde promosyon kodu girdiğinizde geçersiz hatası ile karşılaşıyorsanız ne yapmanız gerekiyor ve bunun sebebi nedir ondan bahsedelim.

Getir geçersiz promosyon kodu hatası ile karşılaşıyorsanız girmiş olduğunuz promosyon kodu zaman aşımına uğramış olabilir. Daha açık bir şekilde anlatmak gerekirse girmiş olduğunuz kodun muhtemelen geçerlilik süresi bitmiştir.

Getir promosyon hatası çözümü için farklı bir cihazdan getir uygulamasına erişim sağlamayı deneyebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde bu hatadan kurtulabilmeniz mümkün olabilir.

Eğer getir geçersiz promosyon hatası ile karşılaşıyorsanız internet bağlantınızda bir problem olabilir. Bağlı olduğunuz ağda herhangi bir problem olup olmadığını tespit ettikten sonra tekrardan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Telefonunuzda yüklü olan Getir uygulamasını kaldırın ve tekrardan yükleyin. Daha sonra Getir hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra promosyon kodunuzu tekrardan girmeyi deneyin.

Bu sayede getir geçersiz promosyon hatası yazısından kurtulabilmeniz mümkündür. Eğer bu yöntemde işe yaramadıysa uygulamanın önbellek ve verilerini temizleme işlemini gerçekleştirin.

Yukarıdaki adımları uyguladığınız halde çözüme kavuşamadıysanız elinizde bulunan promosyon kodunun süresi bitmiş veya geçerliliği olmayabilir.

Bu gibi bir durumda Getir websitesini ziyaret ederek iletişim bölümünden müşteri hizmetlerini arayabilir ve yaşamış olduğunuz sorunu dile getirebilirsiniz.

Telegram kullanıcısı iseniz ve uygulamaya girdiğinizde sürekli güncelleniyor yazısı ile karşılaşıyorsanız hatanın çözümü için Telegram Güncelleniyor Hatası Nedir? – Kesin Çözümü başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın