GetContact Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda getcontact açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

GetContact Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Android telefonunuzda veya iPhone’unuzda getcontact açılmıyor problemi yaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımız içerisinde yer alan çözüm yollarını deneyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

GetContact nedir kısaca ondan bahsedip çözüm yollarına geçelim. GetContact istenmeyen çağrıları engelleyebileceğiniz ve arayan kişinin kim olduğunu bulabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Telefonunuzda GetContact uygulamasını açmak istediğinizde açılmıyor ise çözümü için öncelikle önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin. Bunun için şu adımları izleyin;

 • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
 • Uygulamalar sekmesine gelin.
 • GetContact’ı bulun.
 • Depolama kısmına dokunun.
 • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

iPhone kullanıyorsanız şu adımları izleyin;

 • iPhone’unuzun Ayarlar kısmına gidin.
 • Depolama alanı bölümüne girin.
 • GetContact’ı bulun ve üzerine dokunun.
 • Uygulamayı sil seçeneğini seçin.

getcontact önbellek temizleme ios

Yukarıdaki adımları takip ederek GetContact uygulamasının önbelleğini Android ve iOS olmak üzere her iki cihazda da kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Daha sonra GetContact uygulamasını açmayı deneyin ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Sorun hâla devam ediyorsa GetContact uygulamasını telefonunuzdan tamamen kaldırıp tekrardan yüklemeyi deneyin. Uygulamayı silin ardından Google Play veya App Store üzerinden tekrardan yükleyin.

Basit gibi gözükse de telefonunuzdan uygulamayı kaldırıp tekrardan yüklemek birçok sorunu çözmede etkili bir yoldur. O yüzden bu yöntemi denemekten kaçınmayın.

Tüm bunlara rağmen sorun çözülmüyorsa uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol edin. Uygulama mağazasına giderek bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşamış olduğunuz sorun GetContact uygulamasından kaynaklı olabilir. Uygulamada yaşanan yoğunluktan dolayı sunucularda problem meydana gelmiş olabilir.

Böyle bir durumda teknik ekip tarafından sorunun giderilmesini beklemelisiniz ve yeni gelecek olan güncellemeyi yaparak sorundan kurtulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere getcontact açılmıyor sorunu nasıl çözülür ondan bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Trumore açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için Trumore Açılmıyor Sorunu (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

“GetContact Açılmıyor Sorunu (Çözümü)” üzerine 4 yorum

  • Salam, məndə də elə olur. Siz həllini tapa bildinizmi? Tapdızsa zəhmət olmasa mənədə köməklik göstərin

   Yanıtla
 1. Benim telefonumda 2 numara var ben diger numarama giris yapmak istiyirum ama hep istemediyim numarama giriliyor

  Yanıtla
Yorum yapın