FIFA 23 Spiker Sorunu Nasıl Çözülür?

Bilgisayarınızda FIFA 2023 yüklü ise ve oyuna giriş yaptığınızda fifa 23 spiker sorunu yaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

FIFA 23 Spiker Sorunu Nasıl Çözülür?

Bilgisayarınızda yüklü olan FIFA 2023 oyununda fifa 23 spiker sorunu ile karşılaşıyorsanız yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır.

Fifa 23 spiker sesi gelmiyor diyorsanız öncelikle yapmanız gereken Steam programını açmak olacaktır.

  • Steam programını açın.
  • Kütüphane sekmesine gelin.
  • Sol kısımdan FIFA 23 oyununu bulun.
  • Sağ tıklayarak Özellikler penceresini açın.

fifa 23 spiker sesi gelmiyor

Özellikler penceresinde sol kısımdan Dil bölümüne gelin ve Türkçe olan kısmı İngilizce olarak değiştirin.

Dil değiştirme işlemini yaptıktan sonra Yerel Dosyalar sekmesine gelin ve ardından Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula butonuna tıklayın.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra oyuna giriş yapın. Muhtemelen artık fifa 23 spiker yok sorunu artık ortadan kalkacaktır.

FIFA 23 Spiker Değiştirme

FIFA 23 oyununda spiker değiştirme nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

  • FIFA 23 oyununu açın.
  • Oyun Ayarları bölümüne girin.
  • Üst kısımdan Ses sekmesine gelin.

fifa 23 spiker değiştirme

Ses kısmında yer alan Anlatım dilini kendinize göre seçin. Anlatım dilini seçtikten sonra yükleme işleminin bitmesini bekleyin.

İşlem tamamlanmadan menüden çıkarsanız seçmiş olduğunuz dil yüklenmeyecektir ve işlem başarılı bir şekilde tamamlanmayacaktır.

Böylece fifa 23 spiker değiştirme işlemini gerçekleştirebilir oyunu farklı dildeki spikerler ile keyifle oynayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere fifa 23 spiker sorunu nasıl çözülür ondan bahsettik. Eğer çözüme ulaşamadıysanız bu yazının altında yer alan yorum kısmında görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

FIFA 23 Nasıl Satın Alınır?

FIFA 23 oyununu satın almak istiyorsanız FIFA 23 | Steam adresini ziyaret edebilir Steam üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Fifa 23 anti cheat hatası nasıl çözülür bilmiyorsanız FIFA 23 Anti Cheat Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

“FIFA 23 Spiker Sorunu Nasıl Çözülür?” üzerine 2 yorum

  1. Ben FIFA 23 orjin den aldım oyunu ilk actigimda Türkçe seslendirme vardı sonra birden Türkçe seslendirme gitti ve anlatım dili ingilizce olarak kilitli kaldı ve degismiyo ne yapmam lazim

    Yanıtla
Yorum yapın