Fall Guys Missing Files Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda fall guys missing files hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için gereken tüm adımları yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Fall Guys Missing Files Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda sıkça karşılaşılan ve çözümü aranan fall guys missing files hatası konusuna değineceğiz. Bu hata ile karşılaşıyor ve çözüm arıyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz.

Bilgisayarınızda yüklü olan Fall Guys oyununda missing files hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için şu adımları izleyin;

  • Steam’i açın.
  • Kütüphane sekmesine gelin.
  • Arama yerine “Fall Guys” yazın.
  • Sağ tıklayıp Özellikler diyin.

Fall Guys hata veriyor

Karşınıza bir pencere açılacaktır. Bu pencerede yukarıdaki görselde olduğu gibi sol bölümden Yerel Dosyalar sekmesine gelin. Ardından Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula butonuna tıklayın.

Oyun dosyalarını doğrulama işlemini gerçekleştirdiğinizde eksik veya hatalı bir dosya var ise otomatik olarak kendisi indirip onaracaktır. Bu işlemden sonra oyunu açmayı deneyin ve missing files hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

Eğer bu çözüm yolu işe yaramadıysa ikinci çözüm yolu olarak şu adımları takip edin;

  • Windows arama bölümüne “Çalıştır” yazın.
  • Açılan pencereye “msconfig” yazın.
  • Ardından Tamam butonuna tıklayın.

Fall Guys missing files Epic Games

Bu adımları takip ettiğinizde Sistem Yapılandırması penceresi açılacaktır. Bu pencerede üst kısımdan Hizmetler sekmesine gelin. Daha sonra Epic Online Services’i bulun. Bu özelliğin devre dışı olup olmadığını kontrol edin. Eğer sizin bilgisayarınızda devre dışı ise mutlaka etkinleştirin.

Tüm bunları hallettikten sonra artık oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyunu açtığınızda kısa bir güncelleme dosyası indirecektir ve ardından oyuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

Böylece fall guys missing files hatası nasıl çözülür ondan bahsetmiş olduk. Bu hata hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Fall Guys oyununda connection error sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için Fall Guys Connection Error Sorunu – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın