Exxen Ödeme Hatası (Çözümü)

Bilgisayarınızda veya telefonunuzda exxen ödeme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Exxen Ödeme Hatası (Çözümü)

Exxen platformunda bir içerik paketini satın almak istediğinizde veya üyeliğinizin süresini uzatmak istediğinizde exxen ödeme hatası ile mi karşılaşıyorsunuz? Bu durumun çeşitli nedenleri olabilir. Bu nedenler yazımız içerisinde yer almaktadır.

Exxen’de paket satın almak veya üyeliğinizin süresini uzatmak için kartınızla ödeme yapmak istediğinizde hata alıyorsanız nedenleri şu şekilde olabilir;

  • Kredi veya Banka kartınız internet alışverişi kullanımına açık olmayabilir.
  • Kartınız üzerinde yer alan bilgileri yanlış giriyor olabilirsiniz.
  • Exxen sunucularından kaynaklı geçici sorunlar olabilir.

Öncelikle banka veya kredi kartınızın internet alışverişine açık olup olmadığından emin olun. Bunu bulunduğunuz bankanın mobil uygulamasından kontrol edebilir veya müşteri hizmetlerini arayarak bu özelliği açık hâle getirebilirsiniz.

exxen banka kartı ile ödeme

Kartınız internet alışverişine açık olmasına rağmen Exxen üzerinde ödeme işlemini gerçekleştiremiyorsanız kart bilgilerinizi yanlış giriyor olabilirsiniz. Bu gibi bir durumda şu şekilde ilerleyin;

  • Kartınızın ön yüzünde yer alan 16 haneli rakamı kontrol edin.
  • Kartınızın son kullanma tarihini ay ve yıl olarak doğru girdiğinizden emin olun.
  • Kartınızın arka yüzünde yer alan 3 haneli CVV kodunu doğru girip girmediğiniz kontrol edin.

Yukarıda yer alan bilgileri kontrol ettikten sonra Exxen banka kartı ile ödeme yapma işlemini tamamlayın. Kart bilgilerinizi doğru girdiğinizde muhtemelen ödeme işleminiz başarıyla gerçekleşecektir.

Kartınız internet alışverişine açık ise ve ödeme ekranında kart bilgilerinizi doğru girdiğiniz hâlde hata almaya devam ediyorsanız siteye yoğunluk yaşanıyor olabilir. Böyle durumlarda ödeme işlemlerinde birtakım geçici sorunlar meydana gelebilir. Farklı bir zaman diliminde ödeme işlemini tekrardan tamamlamayı deneyebilirsiniz.

Exxen Ödeme Bilgileri Güncelleme

Exxen’de ödeme bilgilerini güncellemek için şu adımları takip edin;

  • Tarayıcınızdan Exxen hesabınıza giriş yapın.
  • Sağ üst köşeden profilinize gelin ve Hesap ve Ayarlar kısmına tıklayın.
  • Ödeme Bilgilerim bölümünde yer alan Güncelle butonuna tıklayın.
  • Açılan pencerede güncel kart bilgilerinizi girip Kaydet diyin.

Exxen ödeme bilgileri güncelleme

Bu adımları takip ederek Exxen hesabınızda yer alan ödeme bilgilerinizi kolay bir şekilde güncelleyebilir yeni ödeme bilgilerinizle işlemlere devam edebilirsiniz.

Böylece bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Exxen ödeme hatası konusu ile alakalı olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlere aktarabilirsiniz.

Exxen platformunda 2004 hatası ile karşılaşıyorsanız Exxen 2004 Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızda çözüm yollarını bulabilirsiniz.

Yorum yapın