ETS2 İş Çıkmama Sorunu – Kesin Çözümü

Euro Truck Simulator 2 oyununda iş alamıyorsanız ve ets2 iş çıkmama sorunu yaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

ETS2 İş Çıkmama Sorunu – Kesin Çözümü

Herkesin severek oynadığı ve yıllardır popülerliğini kaybetmemiş olan Euro Truck Simulator 2 oyununda bazı kullanıcılar ets2 iş çıkmama sorunu yaşayabiliyorlar.

Yazımız içerisindeki adımları takip ederek bu sorundan tamamen kurtulmanız mümkündür. Lafı çok fazla uzatmadan çözüm yoluna geçelim.

  • Bilgisayarınızda Belgelerim penceresini açın.
  • Euro Truck Simulator 2 klasörünü bulun ve içerisine girin.
  • ETS2 klasörü içerisinde yer alan “steam_profiles” adlı klasörü açın.
  • Steam_profiles klasörü içerisinde yer alan “config_local” adlı dosyayı sağ tıklayıp not defteri ile açın.

ets2 görev sorunu

Config_local adlı cfg dosyasını not defteri ile başarılı bir şekilde açıktan sonra biraz aşağı gelip “uset_g_force_economy_reset” satırını bulun.

Bu satırın karşısında yer alan ‘0’ rakamını ‘1’ olarak değiştirin ve dosyayı kaydedin. Ardından tüm pencereleri kapatın.

Tüm bu işlemleri uyguladıktan sonra oyuna giriş yapın ve ets2 iş çıkmama sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin. Muhtemelen sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Eğer oyunu orjinal değilde korsan olarak indirdiyseniz “profiles” adlı klasör içerisinden yukarıda yer alan aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.

Oyun içerisinde birden fazla profiliniz varsa veya tek bir profil kullanıyorsanız config_local adlı dosya içerisinde gerekli işlemi yapabilirsiniz.

Yazımız içerisindeki yer alan adımlar Steam üzerinden orjinal olarak satın alınmış Euro Truck Simulator 2 oyunu üzerinden anlatılmıştır.

Euro Truck Simulator 2 Nasıl İndirilir?

Euro Truck Simulator 2 oyununu bilgisayarınıza nasıl indirebileceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle Euro Truck Simulator 2 | Steam adresini ziyaret edin.
  • Ardından Steam hesabınıza giriş yapın.
  • ETS2 adlı oyunu satın alarak ödeme işlemini gerçekleşirin.

Satın aldıktan sonra bilgisayarınıza kolay bir şekilde indirebilir Euro Truck Simulator 2 oyununu keyifle oynayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 güncelleme nasıl yapılır bilmiyorsanız ETS 2 Güncelleme Nasıl Yapılır? – [Adım Adım] başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın