En iyi IPTV Uygulaması Android (2023)

Android kullanıcısı iseniz ve en iyi iptv uygulaması android cihazlar için hangisidir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

En iyi IPTV Uygulaması Android (2023)

Android telefona sahipseniz ve en iyi iptv uygulaması android için hangisidir diye araştırma yapıyorsanız bu yazımız tam size göre.

IPTV Smarters Pro

İlk olarak son derece popüler olan En iyi ücretsiz IPTV uygulaması IPTV Smarters Pro adlı uygulamadan bahsedelim. Google Play mağazası üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu uygulamanın kullanımı oldukça basittir.

  • Google Play mağazasını açın.
  • Arama kısmına “IPTV Smarters Pro” yazın.
  • Uygulamayı telefonunuza yükleyin.

En iyi ücretsiz IPTV uygulaması

Uygulamayı yükledikten sonra açın. Uygulamanın ana ekranında sizleri 4 farklı seçenek karşılayacaktır. Bu seçenekler sırasıyla telefonunuzda bulunan m3u dosyasını yükleme, iptv giriş bilgileriniz ile izleme, sadece tek bir kanal urlsi girerek izleme şeklindedir.

Xtream api’si ile giriş yapın seçeneğine tıklarsanız iptv url adresinizi kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. IPTV sağlayıcınız hangisi ise onun paneline giriş yaparak bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eğer telefonunuzda m3u dosyası bulunuyorsa ilk seçeneği yani oynatma listesi veya dosya seçeneğini seçebilirsiniz. Ardından telefonunuzda yüklü olan m3u dosyasını seçip oynatabilirsiniz.

Sadece tek bir kanalı oynatmak istiyorsanız Play with single stream seçeneğine dokunmanız yeterli olacaktır. Burada yapmanız gereken kanal url adresini girmek olacaktır.

En iyi IPTV hangisi 2023

En iyi IPTV hangisi 2023 yılı için diye soracak olursanız yazımızda da bahsettiğimiz gibi IPTV Smarters Pro uygulamasıdır. Neden diye soracak olursanız kanal geçişleri oldukça kolay olan bu uygulamada filmleri ve dizileri resimli bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

En iyi IPTV uygulaması 2023 APK

Uygulamanın arayüzünde sizleri canlı kanallar, filmler ve diziler seçeneği karşılayacaktır. Bu seçeneklerden dilediğinize dokunarak istediğiniz içeriği kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Not: IPTV Smarters Pro sadece bir oynatıcıdır. Herhangi bir IPTV sağlayıcısından paket satın aldıysanız bu uygulamaya kullanıcı bilgilerinizi girerek kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde satın almış olduğunuz IPTV paketinizin süresini anasayfa bölümünde görebilirsiniz. Dilerseniz birden fazla hesap ekleyebilir keyifle kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere en iyi iptv uygulaması android için hangisidir ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Uzak içerik yüklenemedi hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Uzak İçerik Yüklenemedi Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın