Dolap Uygulaması Tatil Modu (Açma/Kapama)

Telefonda dolap uygulaması tatil modu açma kapama nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dolap Uygulaması Tatil Modu (Açma/Kapama)

Mobil cihazınızda Dolap uygulaması yüklü ise ve dolap uygulaması tatil modu nasıl açılıp kapanır bu yazımızda sizlere ondan bahsedeceğiz.

Öncelikle Dolap tatil modu nedir kısaca ondan bahsedelim. Dolap uygulamasında herhangi bir nedenden dolayı profiliniz ile ilgilenemediğinizde hesabınızı tatil moduna alabilirsiniz.

Profilinizi tatil moduna aldığınızda satışa koymuş olduğunuz ürünler listelenmeye devam eder. Ancak herhangi bir teklif veya satış işlemi gerçekleştirilmez.

Dolap uygulaması tatil moduna nasıl alınır diye soruyorsanız aşağıdaki adımları izleyin;

  • Dolap uygulamasını açın.
  • Alt kısımda yer alan menüden Hesabım bölümüne gelin.
  • Daha sonra sağ üst köşeden Ayarlar simgesine dokunun.

Dolap Uygulaması tatil moduna nasıl alınır

Ayarlar menüsüne geldiğinizde karşınıza birçok sekme gelecektir. Burada yapmanız gereken Tatil Modu sekmesini bulup içerisine girmek olacaktır.

Dolap tatil Modu nasıl kapatılır

Tatil Modu sekmesinde yukarıdaki görselde işaretlemiş olduğumuz kısmı açmanız yeterli olacaktır. Tatil modunu açtığınızda kullanıcılar ürünlerinizi göremez ve teklif verip satın alamazlar.

Dolap tatil modu nasıl kapatılır diyorsanız yine aynı pencereden açmış olduğunuz Tatil modu özelliğini kapatmanız yeterli olacaktır. Bu özelliği kapattığınızda satışa koymuş olduğunuz ürünler herkes tarafından görünür olacak ve teklif almaya devam edeceksiniz.

Bu yazımızda sizlere dolap uygulaması tatil modu hakkında detaylı bilgiye yer verdik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Dolap uygulaması açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri Dolap Uygulaması Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın