CS GO Ağına Bağlanılıyor Hatası (2024)

Bilgisayarınızda CS GO oyununu açmak istediğinizde cs go ağına bağlanılıyor hatası alıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

CS GO Ağına Bağlanılıyor Hatası (2024)

CS GO oyuncularının sıkça karşılaştığı cs go ağına bağlanılıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Aşağıda yer alan adımları takip ederek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Sizlerin bilgisayarında da oyun bir türlü başlamıyorsa ve CS GO ağına bağlanıyor da kalıyor ise çözümü için şu adımları izleyin;

  • Sol üst köşeden CS:GO Oyna simgesine tıklayın.
  • Oyna sekmesinde Rekabetçi moduna gelin.
  • Ardından tüm haritaları seçin.

CS GO ağına bağlanıyor da kalıyor

Tüm haritaları seçtikten sonra sağ alt köşede yer alan BAŞLAT butonuna tıklayın. Ardından maç bulması için bekleyin. Yukarıdaki görselde olduğu gibi maç buluncak ve kabul etmeniz istenecektir.

NOT: Bu kısımda KABUL ET butonuna kesinlikle tıklamayın. Eğer kabul edip oyuna giriş yaparsanız rekabetçi modunu tamamlamanız gerekmektedir. Eğer girip çıkarsanız hesabınız ceza yiyecektir.

Maçın hazır penceresi kapanana kadar bekleyin ve kesinlikle onaylamayın. Pencere 20 saniye içerisinde kendiliğinden kapanacaktır ve yaşamış olduğunuz sorun böylece düzelmiş olacaktır.

İlk yöntem genellikle işe yaramaktadır. Eğer sorun hâla devam ediyorsa CS GO ağına bağlanılıyor hatası çözümü için şu adımları izleyebilirsiniz;

  • Steam’i açın.
  • Kütüphane sekmesine gelin.
  • Sol kısımdan CS:GO oyununu bulun.
  • Sağ tıklayıp Özellikler diyin.

CS GO Ağına bağlanılıyor Hatası Çözümü

Özellikler penceresinde sol menüden Yerel Dosyalar sekmesine gelin. Ardından Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula butonuna tıklayın. Doğrulama işlemi bittikten sonra oyunu açmayı deneyin ve CS GO ağına bağlanıyor da kalıyor sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Bu yazımızda sizlere cs go ağına bağlanılıyor hatası çözümü için iki farklı yöntemden bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

CS GO envantere ulaşılamıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için CS GO Envantere Ulaşılamıyor Hatası (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın