Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası – Kesin Çözümü

Kripto alım satım borsası olan Coinbase üzerinde kullanıcılar bir takım hatalar ile karşılaşabiliyor.

Bu hatalardan biriside kullanıcıların coinbase kimlik doğrulama hatası ile karşılaşmalarıdır. Bu hatanın çözümü için neler yapmalıyız bu sorunun cevabı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası – Kesin Çözümü

Coinbase sitesine ilk defa kayıt oluyorsanız ve kimlik doğrulama hatası yaşıyorsanız çözümü için neler yapabiliriz onlardan bahsedelim.

Öncelikle coinbase sitesine nasıl kayıt olunur diye soruyorsanız yapmanız gereken https://www.coinbase.com/tr/ sitesini ziyaret etmek olacaktır.

Coinbase sitesine girdikten sonra sağ üstte yer alan mavi renkli Başlayın butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza aşağıda bulunan görseldeki gibi bir sayfa çıkacaktır.

coinbase kimlik doğrulama

Karşınıza çıkan coinbase kayıt ekranında gerekli bilgileri doldurarak kayıt olma işleminizi tamamlayın.

Coinbase kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra kimlik doğrulama hatası çözümü için sağ üst kısımda bulunan profilinize tıklayın ve Ayarlar bölümüne giriş yapın.

coinbase nasıl üye olunur

Ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra üst menüden Hesap Limitleri sekmesine giriş yapın.

coinbase kimlik hatası

Hesap Limitleri sekmesine girdikten sonra karşınıza Seviye 1 ve Seviye 2 olmak üzere iki adımlı doğrulama sayfası çıkacaktır.

coinbase kimlik fotosu ekleme

Burada yapmanız gereken öncelikle kayıt olduktan sonra e-posta adresinize gelen bağlantıya tıklayarak hesabınızı onaylamak olacaktır.

Daha sonra kullanım koşullarını kabul ederek birinci seviye doğrulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

Birinci seviye doğrulama işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken kimlik fotoğrafınızın ön ve arka yüzünü siteye yüklemek olacaktır.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra yukarıdaki görseldeki gibi birinci ve ikinci seviye doğrulama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Artık coinbase kimlik doğrulama hatası ile karşılaşmayacaksınız. Kolayca kripto para alım satım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gate.io borsasında fon şifresi hatası alıyorsanız yapmanız gerekenleri Gate.io Fon Şifresi Hatası Nedir? – Kesin Çözümü başlıklı yazımzıda bulabilirsiniz.

Yorum yapın