Call of Duty Yetkilendirme Hatası (Çözümü)

Telefonunuzda call of duty yetkilendirme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Call of Duty Yetkilendirme Hatası (Çözümü)

Mobil cihazınızda Call of Duty Mobile oyunu yüklü ise ve oyunu açmak istediğinizde call of duty yetkilendirme hatası alıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Bu hata ile karşılaşmanızın bir veya birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Hatayı çözmek için şu adımlar izleyebilirsiniz;

  • Hücresel veriyi kapatıp açmak
  • Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atmak
  • VPN kullanarak internete bağlanmak

cod mobile 2b11

Bu hata genellikle internet bağlantısından kaynaklanmaktadır. Mobil cihazınızda hücresel veri üzerinden internete bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olduğundan emin olun.

Sinyal gücünün az olduğu durumlarda internet bağlantısında yavaşlama veya kopma yaşanabilir. Böyle bir durumda oyuna giriş yapmanız zor olacaktır. Gerekirse hücresel veriyi kapatıp tekrardan açın.

Wi-Fi üzerinden internete bağlanıyorsanız modeminize reset atmayı deneyin. Modeminizi kapatın 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modem üzerinde yer alan ışıklar yandıktan sonra Call of Duty mobile oyununa giriş yapmayı deneyin.

Telefonunuza VPN uygulaması indirin ve internete öyle bağlanmayı deneyin. VPN uygulamasını açın VPN’i aktif edin. Ardından oyuna giriş yapın ve cod mobile 2b11 hatası alıp almadığını kontrol edin.

VPN ile internete bağlandığınızda muhtemelen yetkilendirme hatası ortadan kalkmış olacaktır. Bu yöntem bu sorunu çözmede en etkili yoldur. Sizlerde bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Call of Duty Mobile oyununda yaşamış olduğunuz yetkilendirme hatası sunuculardan kaynaklı olabilir. Böyle bir durumda teknik ekip tarafından sorunun düzeltilmesini beklemekten başka yapabileceğiniz bir işlem yoktur.

Bu yazımızda sizlere call of duty yetkilendirme hatası çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Call of Duty Mobile dil hatası yaşıyorsanız çözümü için Call of Duty Mobile Dil Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın