Call of Duty Mobile Dil Hatası Nasıl Çözülür?

CoD Mobile kullanıcılarının en sık karşılaştığı hatalardan birisi call of duty mobile dil hatası sorunu. Peki cod mobile dil hatası sorunu nasıl çözülür?

Call of Duty Mobile oyununu açtığınızda karşınıza dil hatası çıkıyor ise yazımızın devamını okuyarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Dünyaca oynanan ve en popüler olan PUBG Mobile oyununa rakip çıkan CoD Mobile oyun sektörüne çok hızlı bir giriş yaptı.

Kısa sürede oyun tutuldu ve kullanıcı sayısı arttı. İki oyununda ortak yönü hayatta kalma oyunu olmasıdır.

Call of Duty Mobile Dil Hatası Nasıl Çözülür?

Call of Duty Mobile oynuyorsanız ve dil hatası alıyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Popüler mobil oyun olan cod mobile dil hatası için öncelikle yapmanız gereken oyun içerisinden Ayarlar menüsüne girmek olacaktır.

Ayarlar menüsüne girdikten sonra karşınıza Dil seçeneği kısmı çıkacaktır. Buradan cod mobile dil değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Bu işlemi yaptıktan sonra artık dil hatası almayacaksınız. Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra keyifle oyuna giriş yapıp oynayabilirsiniz.

Cod mobile dil değiştirme yapmanız size avantaj sağlayacaktır. Anladığınız veya yaşadığınız ülkenin dilini yapmak oyun içerisindeki menüleri, talimatları vb. şeyleri daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Call of Duty Mobile oyununda dil değiştirme ayarını yapmak oyun içerisindeki özel seslendirmeleri anlamanıza yardımcı olacaktır. Örneğin dil ayarını Türkçe yapmanız halinde özel seslendirmeleri Türkçe olarak dinleyebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Call of Duty Mobile oyununda dil değiştirme nasıl yapılır diye araştırıyorsanız doğru yerdesiniz.

İlk olarak oyun içerisinden Ayarlar bölümüne giriş yapın. Daha sonra menüyü kaydırarak ilerleyin. En sağda bulunan IDIOMA sekmesine tıklayın. Buradan dili Türkçe olarak işaretleyin.

call of duty mobile dil değiştirme

Cod mobile dil değiştirme işlemi bu kadar basit. Tüm ayarları yaptıktan sonra oyuna giriş yapabilir ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirip hayatta kalma oyununda savaşabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Hacklendi mi?

Geçtiğimiz günlerde herkesin severek oynadığı oyun olan cod mobile hacklendi iddiaları ortaya atıldı. Cod mobile kullanıcıları oyunun hackerlar tarafından ele geçirildiğini iddia etti.

Cod mobile oyununda hacklenme gibi bir durum söz konusu değil. Yapım şirketinin açıklamasına göre plansız bir şekilde oyun geliştirmesi ve kullanıcılara sunulmuş olmasından dolayı dil hatası sorunu gibi birtakım hatalar meydana geldi.

Bu sorunun geçici bir problem olduğu ve en kısa sürede düzeltileceği ifade edildi. Oyuna giriş yapan kullanıcıların dil hatası sorunu ile karşılaşmalarının nedeni tamamen bundan kaynaklanmaktadır.

Yaşanan bu durumdan dolayı CoD Mobile oyununda yaşanan hatalardan biriside Türkçe dil desteğinin yok olması veya dil hatası meydana gelmesi oldu.

Oyuna girmek isteyen kullanıcılar dil hatası ile karşı karşıya kaldı. Yaşanan bu can sıkıcı durum nihayet çözüme kavuştu.

Bu yazımızdaki cod mobile dil hatası çözüm yolunu uygulayarak bu hatadan kurtulabilir ve sorunsuz bir şekilde oyuna giriş yapabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Nasıl Yüklenir?

Call of Duty Mobile oyununu indirmek için Android kullanıcısı iseniz Google Play Store, iOS kullanıcısı iseniz App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınıza Android Emülatörü indirerek klavye ve mouse ile cod mobile oyununu oynayabilmeniz mümkün.

Call of Duty : Mobile Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Milyonlarca kullanıcısı olan ve en popüler mobil oyunların başında gelen Call of Duty Mobile bilgisayara nasıl indirilir? diye soruyorsanız işte cevabı.

Öncelikle bilgisayarınıza Android emülatörü olan Gameloop programını indirmeniz gerecektir. Daha sonra emülatöre giriş yaparak CoD Mobile oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda klavye ve mouse ile cod mobile oyununu oynayabilir arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.

Yorum yapın