Brawl Stars Güncelleme Sorunu (Çözümü)

Mobil cihazlarda milyonlarca kullanıcısı olan popüler oyun Brawl Stars oyununa giriş yaparken brawl stars güncelleme sorunu alıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Brawl Stars Güncelleme Sorunu (Çözümü)

Telefonunuzda Brawl Stars oyunu yüklü ise ve oyunu açtığınızda brawl stars güncelleme sorunu ile karşılaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımız size rehberlik edecektir.

Oyuna giriş yaptığınızda güncelleme problemi yaşıyorsanız otomatik güncellemelerden kaynaklı bir sorun olabilir. Bunun için uygulama mağazası üzerinden manuel olarak güncelleme işlemini gerçekleştirin.

  • Google Play mağazasını açın.
  • Arama kısmına “Brawl Stars” yazın.
  • Oyunun mağaza sayfasına girin.
  • Güncelle butonuna dokunun.

brawl stars nasıl güncellenir

Mağaza üzerinden manuel olarak güncelleme işlemini gerçekleştirdikten sonra oyuna giriş yapmayı deneyin. Muhtemelen brawl stars güncelleme sorunu ortadan kalkacaktır.

Eğer Google Play üzerinde Brawl Stars oyununu güncelleyemiyorsanız veya güncelle butonunu göremiyorsanız yapmanız gereken ufak bir işlem mevcuttur.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Google Play Store uygulamasını bulun.
  • Depolama kısmına girin.
  • Önbelleği temizle işlemini gerçekleştirin.

google play önbellek temizleme

Uygulama mağazasının önbelleğini temizledikten sonra Google Play’e tekrardan giriş yapın ve arama kısmına “Brawl Stars” yazın. Büyük ihtimalle artık güncelle butonunu görebileceksiniz.

Oyuna giriş yaparak oyun içerisinde yer alan güncelle penceresinden de güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içerisinden güncelle seçeneğine dokunduğunuzda sizi yine Google Play mağazasına yönlendirecektir.

Eğer hâla güncelleme ile alakalı sorun yaşıyorsanız oyunun sosyal medya hesaplarını takip edebilir global bir sorun olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

Yukarıda yer alan her iki sosyal medya adresinize takip edebilirsiniz. Birisi Brawl Stars kurucusunun twitter adresi diğeri ise oyunun resmi twitter adresidir.

Oyun içerisinde bağlantı sorunu, oyuna giriş yapamama vb. küresel sorunlar meydana geldiğinde bu sosyal medya adresleri üzerinden takip edebilir sorunun kaynağını öğrenebilirsiniz.

Brawl stars durduruldu hatası yaşıyorsanız çözümü için Brawl Stars Durduruldu Hatası (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın