Akbank Mobil ve İnternet Bankacılığı Açılmıyor – Nasıl Çözülür?

En çok kullanılan bankalardan biri olan Akbank üzerinde mobil uygulama açılmıyorsa çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Akbank Mobil ve İnternet Bankacılığı Açılmıyor – Nasıl Çözülür?

Akbank mobil kullanıcıları uygulamaya girdiklerinde Şu anda size hizmet veremiyoruz Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz yazısı ile karşı karşıya kalıyorlar.

Akbank açılmıyor, akbank mobil çalışmıyor ise çözüm için ne yapmamız gerekiyor. Öncelikle bu yaşanan sorunun sizden kaynaklı bir durum olmadığını bilin.

Akbank kullanıcılarının yaşadığı internet bankacılığı, atm den para çekememe, ve mobil uygulama açılmıyor sorunu sunuculardan kaynaklı teknik bir problemdir.

Akbank teknik ekibi tarafından yaşanılan bu durumun en kısa sürede çözülmesini beklemekten başka çareniz bulunmuyor.

Akbank Mobil Nasıl İndirilir?

Akbank mobil nasıl indirilir bilmiyorsanız bu yazımızda yer alan adımları izleyerek Akbank’ın mobil uygulamasını akıllı telefonunuza veya Iphone cihazınıza indirebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Akıllı bir telefona sahipseniz ve Akbank Mobil uygulamasını indirmek istiyorsanız yapmanız gereken Google Play Store mağazasına girmek olacaktır.

Daha sonra mağaza içerisinde arama kısmına Akbank yazarak mobil uygulamasını telefonunuza indirin.

Eğer Iphone cihaza sahipseniz App Store mağazına giriş yapın. Mağaza arama kısmına Akbank yazın ve uygulamayı telefonunuza indirin.

Akbank Durduruldu Hatası Nasıl Çözülür?

Android kullanıcı iseniz ve Akbank mobil uygulaması telefonunuzda yüklü ise açmak istediğinizde durduruldu hatası ile karşılaşabilirsiniz.

Akbank durduruldu hatası çözümü için yapmanız gereken telefonunuzun Ayarlar bölümüne girmek olacaktır. Daha sonra buradan Uygulamalar bölümüne giriş yapın.

Uygulamalar sekmesinden telefonunuzda yüklü olan Akbank uygulamasını bulun ve üzerine dokunun. Buradan çerezleri temizle veya verileri temizle işlemi yapın.

Daha sonra Akbank mobil uygulamasını açmayı deneyin. Sorunun çözüldüğünü göreceksiniz. Verileri temizle işlemi yaptığınızda Akbank uygulaması ilk yüklediğiniz hale gelir.

Uygulamada kayıtlı giriş bilgileriniz silinmiş olur. Tekrardan giriş bilgilerinizi girmek zorunda kalırsınız.

“Akbank Mobil ve İnternet Bankacılığı Açılmıyor – Nasıl Çözülür?” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba ben Akbank mobil internet bankacılığı kullanım yorum neden giriş yapamıyorum yardım ci olurmusnuz giriş ekranda hata veryor geçici bisure işlem yapilamiyor

    Cevapla
    • Merhaba Ali Bey, akbank mobil uygulamasının verilerini temizleme işlemini gerçekleştirin. Eğer sorun düzelmezse uygulamayı kaldırıp mağaza üzerinden tekrardan telefonunuza yükleyin. (Sistem sunucularında kaynaklı geçici bir sorunda olabilir.)

      Cevapla
Yorum yapın