AiScore Neden Açılmıyor? (Çözümü)

Telefonda veya bilgisayarda aiscore neden açılmıyor diyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

AiScore Neden Açılmıyor? (Çözümü)

Bu yazımızda kullanıcıların sıkça sormuş olduğu aiscore neden açılmıyor sorusuna yanıt bulacağız. Bu sorun ile karşılaşıyor ve çözümünü arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Öncelikle AiScore nedir bilmeyenler için kısaca ondan bahsetmekte fayda var. AiScore canlı maç skorlarını ve maç istatistiklerini detaylı bir şekilde takip edebileceğiniz bir platformdur.

AiScore platformuna bilgisayardan veya mobil cihazdan erişim sağlayamıyorsanız nedenleri şu şekilde olabilir;

 • İnternet bağlantınızda kopma veya yavaşlama yaşıyor olabilirsiniz.
 • Tarayıcınızla alakalı sorunlar olabilir.
 • AiScore sitesinin sunucularından kaynaklı geçici sorunlar olabilir.
 • AiScore uygulamasının önbelleği dolu olabilir.

Yukarıdaki maddelerden herhangi birisi AiScore platformuna erişim sağlamanıza engel oluyor olabilir. Aynı şekilde mobil cihazınızda da bu sorunları yaşıyor olabilirsiniz.

İnternet bağlantınızı kontrol edin. WiFi üzerinden bağlantı gerçekleştiriyorsanız modeminizi kapatıp açmayı deneyin. Modeminiz tekrardan açıldıktan sonra bilgisayarınızda tarayıcınızı açın ve AiScore sitesine girmeyi deneyin.

AiScore sitesine girmeye çalıştığınızda sayfa yüklenmiyor veya beyaz ekranla karşılaşıyorsanız internet bağlantı hızınız düşük olabilir. Bunu kontrol etmek için SpeedTest adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda kullanmış olduğunuz tarayıcınızla alakalı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bilgisayarınızda Chrome tarayıcısı üzerinden siteye erişim sağlamaya çalışıyorsanız tarayıcı geçmişini ve çerezlerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

 • Chrome tarayıcısını açın.
 • Sağ üst kısımdan üç noktaya tıklayın.
 • Ayarlar bölümüne girin.
 • Gizlilik ve Güvenlik sekmesine gelin.

chrome çerez temizleme

Gizlilik ve Güvenlik sekmesine yer alan Tarama verilerini temizle seçeneğine tıklayın. Ardından yukarıdaki görselde olduğu gibi zaman aralığını tüm zamanlar olarak ayarlayıp tüm kutucukları işaretledikten sonra verileri temizle butonuna tıklayın.

Telefonunuzda AiScore uygulaması yüklü ise önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için şu adımları izleyin;

 • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
 • Uygulamalar sekmesine gelin.
 • AiScore uygulamasını bulun.
 • Depolama kısmına dokunun.
 • Önbelleği temizle seçeneğine basın.

aiscore önbellek temizleme

Bu adımları takip ederek AiScore uygulamasının önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra uygulamayı açmayı deneyin ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

AiScore sitesi açılmıyor ise site sunucularından kaynaklı geçici arızalar meydana gelmiş olabilir. Bu gibi durumda site sahibi tarafından sorunun giderilmesini beklemekten başka yapabileceğiniz bir işlem bulunmamaktadır.

Böylece aiscore neden açılmıyor sorusuna çözüm yolları ile birlikte detaylı olarak cevap vermiş olduk. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Telefonunuzda Defacto uygulaması açılmıyor ise çözümü için yapmanız gerekenleri Defacto Uygulaması Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın