Ahilik Com Neden Açılmıyor (Bilgi)

Google arama motorunda ahilik com neden açılmıyor konusunu araştırıyor ve merak ediyorsanız detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ahilik Com Neden Açılmıyor (Bilgi)

Bu yazımızda sıkça araştırılan ahilik com neden açılmıyor konusuna değineceğiz. Bu sitenin neden açılmadığına dair bilgi edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hepinizin bildiği gibi son zamanlarda İsrail Filistin arasında ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Bu durumdan dolayı vatandaşlar İsrail malı olan ürünleri boykot etmeye başladı.

Ahilik com bu işin tam olarak neresinde diye soracak olursanız ahilik.co websitesi içerisinde boykot edilen ürünleri sorgulatıp detaylı bir şekilde arama yapabiliyordunuz. Ancak geçtiğimiz günlerde artık siteye erişim sağlanamamaktadır.

Siteye erişim sağlamak isteyen kullanıcılar “Biz elimizden geleni yaptık, gerisi artık sizin ellerinizde. Biraz bile vicdanı olan patronlar bu sözümde size! siyonizme 1 kuruş dahi kazandırmayın.” yazısı ile karşılaşmaktadır.

ahilik co açılmıyor

Sitenin neden kapandığına dair kesin bir bilgi bulunmuyor ancak sitede yer alan yazıdan anlam çıkarmak gerekirse kesin olmamakla birlikte yoğun şikayet üzerine veya mahkeme kararıyla sitenin kapandığını düşünüyoruz.

Ahilik Kontrol Merkezi yani Ahilik.co websitesi iş dünyası çerçevesinde Ahilik değerlerini koruma amacıyla kurulmuştu ancak artık siteye erişim sağlanamamaktadır. Siteye erişim sağlandığında bir arama çubuğu yer alıyordu ve buraya firma ismi yazdığınızda detaylı bir şekilde bilgi alabiliyordunuz.

Böylece ahilik com neden açılmıyor konusunun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu sitenin kapanmasıyla alakalı düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

DYS neden açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için DYS Neden Açılmıyor (Kesin Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

“Ahilik Com Neden Açılmıyor (Bilgi)” üzerine bir yorum

Yorum yapın