A101 Plus Nasıl Kullanılır?

A101 zincir marketlerinin uygulaması olan A101 plus nasıl kullanılır bilmiyorsanız yazımız içerisinde yer alan adımları uygulayabilirsiniz.

A101 Plus Nasıl Kullanılır?

Türkiye’nin 81 ilinde mevcut olan A101 marketlerinin uygulaması olan A101 plus nasıl kullanılır hiçbir bilginiz yoksa doğru yerdesiniz. Bu yazımızda A101 plus uygulamasını nasıl indirebileceğinizi ve kullanabileceğinizi anlatacağız.

Öncelikle yapmanız gereken Android telefona sahipseniz Google Play iOS işletim sistemine sahipseniz App Store üzerinden A101 plus uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

  • Google Play mağazasına girin.
  • Arama kısmına “A101 Plus” yazın.
  • Uygulamayı telefonunuza indirin.

iOS işletim sistemine sahipseniz;

  • App Store uygulamasını açın.
  • Mağaza arama bölümüne “A101 Plus” yazın.
  • Uygulamayı cihazınıza indirin.

Uygulama mağazası üzerinden bulamadıysanız telefonunuzda tarayıcınızı açın ve aşağıda yer alan internet sitesini adres çubuğuna yapıştırın.

  • plus.a101.com.tr

Yukarıda yer alan adresi tarayıcınızda açtıktan sonra telefonunuzun işletim sistemine göre Android ise Google Play iOS ise App Store butonuna dokunarak uygulama mağazasına ulaşabilirsiniz.

a101 plus puan nasıl kullanılır

A101 Plus puan nasıl kullanılır diye soracak olursanız 5 TL bakiye 5 Türk Lirasına denk gelmektedir. Yani uygulama içerisinde örneğin 150 bakiyeniz bulunuyorsa bu 150 Türk Lirasına eşittir.

Uygulama içerisinde yer alan QR kodu A101 marketinde kasada okutarak çeşitli kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde A101 puanları kazanabilirsiniz.

A101 plus uygulamasının anasayfası kısmında aşağıda yer alan QR kod kısmına dokunarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve puanlar kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere a101 plus nasıl kullanılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Migros money kart güncelleme nasıl yapılır bilmiyorsanız Migros Money Kart Güncelleme (Detaylı Anlatım) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın