Quick Connect Durduruldu Hatası – Kesin Çözümü

Samsung akıllı telefon kullanıcıları tarafından sıkça karşılaşılan quick connect durduruldu hatası çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Quick Connect Durduruldu Hatası – Kesin Çözümü

Samsung telefonunuzda quick connect durduruldu hatası yaşıyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Quick Connect uygulamasını bulun.
  • Verileri veya önbelleği temizleme işlemini gerçekleştirin.

Yukarıdaki adımları yaptığınızda durduruldu sorunu büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır. Eğer sorun hâla devam ediyorsa Quick Connect isimli uygulamayı telefonunuzdan tamamen kaldırın.

Daha sonra uygulama mağazası üzerinden yani Google Play’den uygulamayı tekrardan yükleyin. Uygulama durduruldu hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

  • Google Play’e giriş yapın.
  • Mağaza arama kısmına “Smart Things” yazın.
  • Uygulamayı telefonunuza kurun.

quick connect durduruldu

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra yapılan değişikliklerin etkili olabilmesi için telefonunuzu yeniden başlatın. Telefonunuz açıldığında muhtemelen artık durduruldu hatası ile karşılaşmayacaksınız.

Sorun düzelmediyse telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürme işlemini gerçekleştirin. Bu işlemi gerçekleştirmeden önce telefonunuzun içerisinde yer alan önemli belge ve dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın.

Akıllı telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra cihazınızda quick connect durduruldu hatası vb. sorunlar ortadan kalkacaktır.

Samsung telefonunuzda donanımsal bir problem olduğunu düşünüyorsanız Samsung Destek Merkezi adresinden yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Android telefonunuzda ip yapılandırma hatası yaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri İp Yapılandırma Hatası Nasıl Çözülür? – [Detaylı Anlatım] başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın