Bluetooth Kulaklık Önerisi 2023

İnternet üzerinde en uygun Bluetooth kulaklığımı arıyorsunuz? Bu yazımızda yer alan Bluetooth kulaklık önerisi 2023 listesi tam size göre.

Bluetooth Kulaklık Önerisi 2023

İnternette en uygun bluetooth kulaklıklar gibi araştırmalar yapıyorsanız bu yazımızda sizler için Bluetooth kulaklık önerisi 2023 listesini hazırladık.

Listemizin ilk sırasında Anker SoundCore R100 adlı bluetooth kulaklık yer almaktadır. Gelin hep birlikte bu kulaklığın detaylarına okuyalım.

Anker SoundCore R100

Tek bir şarj ile ortalama 7 saat çalışma süresi olan bu Bluetooth kulaklığı şarj kutusuyla beraber 26 saate kadar kullanabilirsiniz. Son derece küçük ve güzel bir tasarımı olan bu bluetooth kulaklık kulağınıza rahat bir şekilde oturur.

Kulaklığın her iki kısmında da yani sol ve sağ kulaklıkta mikrofon bulunmaktadır. 2 mikrofon bulunmasının sebebi görüşme yapıldığı esnada dışarıdan gelen gürültüyü filtrelemektedir.

Anker SoundCore R100 Bluetooth kulaklığın fiyatına gelecek olursak Hepsiburada gibi popüler alışveriş sitelerinde 600 – 700 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Lenovo LP1 LivePods

Listemizin ikinci sırasında Lenovo LP1 LivePods Bluetooth kulaklık yer almaktadır. Bu kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisini desteklemektedir. Ayrıca suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Tek bir şarj ile ortalama 4 saat çalışabilen bu kulaklık şarj kutusuyla beraber 12 saate kadar kullanılabilmektedir.

Lenovo LP1 LivePods fiyatı ne diye soracak olursanız 200 – 400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu kulaklığı Trendyol gibi popüler alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds 2

Bluetooth kulaklık önerisi 2023 listemizde üçüncü sırada Samsung Galaxy Buds 2 yer almaktadır. Kulağınıza tam oturacak şekilde tasarlanmış bu kulaklık tek bir şarj ile 5 saate kadar çalışma süresi vardır. Şarj kutusuyla beraber 20 saate kadar kullanabilir.

Samsung Galaxy Buds 2 fiyatı 1000 – 1500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu kulaklığı online alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

TaoTronics SoundLiberty 92

Listemizin dördüncü sırasınd TaoTronics SoundLiberty 92 yer almaktadır. Bu Bluetooth kulaklık tek bir şarj ile 5 saate kadar kullanım imkanı sunarken şarj kutusuyla beraber 25 saate kadar kullanabilirsiniz. Bluetooth 5.0 destekli bu kulaklık üzerinde bulunan tuş ile çağrı reddetme, ses açma ve kapama gibi fonksiyonları kullanabilirsiniz.

TaoTronics SoundLiberty 92 fiyatı nedir diye merak ediyorsanız 500 – 800 TL arasında bir fiyat aralığı vardır. Online alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Huawei Freebuds Se

Listemizin beşinci ve son sırasında Huawei Freebuds Se adlı bluetooth kulaklık yer almaktadır. Kullanım süresi tek bir şarj ile 6 saat şarj kutusuyla beraber 24 saattir. Bu kulaklık ile telefon görüşmeleri yaptığınızda gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Bluetooth 5.2 teknolojisini kullanan bu kulaklık sayesinde oyunlarda gecikme süresi büyük bir ölçüde azalmaktadır.

Huawei Freebuds Se fiyatına gelecek olursak 700 – 1000 TL arasında bir fiyat aralığı vardır. Hepsiburada gibi ünlü alışveriş sitelerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Not: Yazımız içerisinde yer alan Bluetooth kulaklıkların fiyatları dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Bu yazımızda sizlere bluetooth kulaklık önerisi 2023 listesini paylaştık. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Spotify canvas açma nasıl yapılır bilmiyorsanız Spotify Canvas Açma – 2023 başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın