Com Android Phone İşlemi Durduruldu Hatası

Telefonunuzda com android phone işlemi durduruldu hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Com Android Phone İşlemi Durduruldu Hatası

Bu paylaşımımızda Android kullanıcılarının karşılaşmış olduğu com android phone işlemi durduruldu hatası konusuna çözüm yolları ile birlikte değineceğiz.

Android telefon kullananların karşılaşmış olduğu bu hata bir veya birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Genellikle uygulama çakışmaları veya yazılımsal sorunlardan dolayı karşımıza çıkmaktadır.

Telefonunuzda karşınıza çıkan com.android.phone durdu hata mesajını ortadan kaldırmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Basit bir işlem gibi gözüksede telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz.
  • Telefonunuzun yazılım güncellemelerini kontrol edebilirsiniz. Güncel olmayan sistemlerde bu tarz sorunlar ortaya çıkabilmektedir.
  • Telefonunuzda yer alan uzun süredir kullanmadığınız veya gereksiz gördüğünüz uygulamaları silerek hafızada yer açmayı deneyebilirsinz.
  • Hafıza temizliğine ek olarak yüklü olan uygulamaların önbelleklerini temizleyerek telefonunuzda yer açabilirsiniz.

com.android.phone durdu

Bu adımlardan herhangi birini veya hepsini sırasıyla uygulayıp sorunun ortadan kalkıp kalkmadığını kontrol edin. Muhtemelen sorun düzelmiş olacaktır.

Eğer sorun hâla devam ediyorsa daha etkili bir yöntem olan şu adımları uygulayın:

  • Google Play mağazasına girin.
  • Arama kısmına “Google” yazın.
  • Google ve Google Chrome uygulamalarını bulun.
  • Her ikisininde içerisine girerek Kaldır butonuna dokunun.

Her ikisinede Kaldır dedikten sonra tekrardan içerisine girip Güncelle butonuna dokunun. Böylece artık com.android.phone durduruldu hatası ile karşılaşmayacaksınız.

Böylece com android phone işlemi durduruldu hatası nasıl çözülür detaylı bir şekilde anlatmış olduk. Bu hata ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar kısmında bize aktarabilirsiniz.

Android telefonlarda sonsuzluk işareti nasıl yapılır bilmiyorsanız Android Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılır? (∞) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın