AMD Radeon Software Açılmıyor (Çözümü)

Bilgisayarınızda amd işlemci kullanıyorsanız ve amd radeon software açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

AMD Radeon Software Açılmıyor (Çözümü)

Bilgisayarınızda amd marka bir ekran kartı kullanıyorsanız ve masaüstünde sağ tık yapıp amd kontrol panelini açamıyorsanız ve amd radeon software açılmıyor diyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz tarayıcınızı açın.
  • Adres çubuğuna “www.amd.com/en/support” yazın.
  • Açılan sayfada bilgisayarınızda takılı olan amd marka ekran kartınızın modelini seçip sürücüyü indirin.

amd radeon software girmiyor

Yukarıdaki adımlarla uğraşmak istemiyorsanız buradan siteye ulaşabilir amd ekran kartı sürücüsünü kolaylıkla indirebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz sürücü dosyasını açın ve Install butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yükleyin.

İndirmiş olduğunuz ekran kartı sürücüsünü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza kurduktan sonra yapılan değişikliklerin etkili olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra masaüstünde sağ tıklayıp Amd kontrol panelini açın. Amd radeon software açılmıyor sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel tutmaya özen gösterin. Güncel olmadığı durumlarda bu tarz problemler yaşayabilirsiniz.

Windows 10 bilgisayarınızda bu ağa bağlanamıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için Windows 10 Bu Ağa Bağlanılamıyor Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın